Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple music vagy Spotify éri...

Apple music vagy Spotify éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Meguntam a letöltögetést, így most elgondolkodtam, hogy előfizetnék valamelyikre. Nektek melyik vált be jobban? Mit tud az egyik, amit a másik nem? Mindenféle véleményt és tapasztalatot szívesen várok!:) Illetve egy dolgot nem igazán értek még, hogy ha elő vagyok fizetve, akkor onnantól offline is tudom hallgatni a zenéket vagy előbb le kell őket tölteni?(ami ugye foglalja a tárhelyet. de hát akkor mi értelme az előfizetésnek?:D)
2017. nov. 2. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

spotify

mert nem csak apple cuccon tudod használni hanem kb mindenhol, tv, pc, stb.

2017. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

🍎music? Spotify?


Egyik se! Soundcloud a jo!

2017. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Captain Logic ***** válasza:
63%

#1 tv, pc? hát, az én tévémen nincsen spotify (csak deezer), PC-re meg Apple Music is van. Ahogy van androidra is.


[link]


Amúgy nekem (ki gondolta volna) Apple Music van, Shazam-al körítva, ha esetleg nem ismerek egy számot ;)

2017. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez tényleg csak attól függ, amit az első ír. ha hosszabb távon Apple eszközben gondolkodsz, akkor kényelmesebb a gyári lejátszóval Apple Music-ot használni.

Én például csak emiatt vagyok Apple Music-ra előfizetve. nincs kedvem felváltva a gyári lejátszót és a spotify alkalmazást használni az alapján, mikor melyikre van szükségem.


nyilván, ha egyszer úgy döntenék, hogy platformot váltok, akkor viszont bajban lennék, mert máshol nem érem el az Apple Music-ot jelenleg.

2017. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Captain Logic, ezt nem is tudtam, hogy elérhető androidon is, akkor még egy gond megoldva.
2017. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki magad? Mindkét szolgáltatás elérhető. Én használtam mindkettőt, volt hogy párhuzamosan, jelenleg az AppleMusic-nak adtam esélyt, de alapvetően mindkettővel meg vagyok elégedve. A zenei kínálat szinte ugyanaz (legalább is a saját ízlésvilágomnak egyaránt megfelel), az eszközparkom-ra most a Music jobban illik.
2017. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!