Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meddig lesz még...

Szerintetek meddig lesz még ekkora divat az IPhone?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Amíg jó telefonokat csinál, addig.


Szerintem az apple premium márka, design és műszakilag is.


Sokan mondják hogy meghalt Jobs, annyi is apple-nek.


Azért az Iphone 6-7-8 és az X is nagyon jó telefonok.


Persze majd eldől ki nyeri a versenyt, most jött az Iphone X.


Na majd a következő Samsung-ra leszek kíváncsi, január környékén, az S9-re vagy lehet más lesz a neve.

2017. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Amíg egy átlag magyar másfél havi fizetésébe kerül...
2017. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ameddig születnek ilyen kérdések, tehát figyelem övezi.


mindenki olyan bonyolult dolgokra gondol, pedig tök egyszerű az egész. ha senki nem foglalkozna azzal, kinek milyen telefonra és mennyi pénze van, akkor azok, akik arra hajlamosak, hogy felvágjanak a drága használati tárgyaikkal, észre fogják venni, hogy kapufa minden, mert senkit nem érdekel, mire mennyi pénzük van.


lehetne agyonhype-olni a xiaomi-t vagy a huawei-t is, de senki nem teszi, ezért senki nem vesz divatból ilyet, csak azok, akik eldöntik maguktól, nem mások véleményére adva, hogy nekik az a megfelelő.

2017. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg lesznek ilyen visszatérő, idióta kérdések.

Idióta a kérdezőre is vonatkozik, lévén provokáció a kérdés.

2017. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy provokáció. Ellenben divat cikk ez is mint a többi telefon is. Mert nagyon kevesen veszik azért hogy nélkülözhetetlen a munkához az élethez. Magamat is bele értem, én is nyomkodom ha kell ha nem. Szóval rászoktak, rá szoktunk.

Na most az iPhone az meg főleg az. Aki olyan körben , társaságban van ahol szinte csak ilyen telefon van , már szar lenne más fajtát venni. Pont olyan mint a dohányosok közt hogy ott is dohányozni fog mindenki. Aki nem , az el fogja kerülni ezt a társaságot.

Aki meg nem akar kimaradni ebből , az elő keriti az árát bárhonnan. Szerintem még nagyon sokáig divat marad, mint ahogy nagyon sok dolog az életben.

2017. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!