Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Despacito, miért ekkora durranás?

Despacito, miért ekkora durranás?

Figyelt kérdés

Én, kb 4 napja hallottam először, de akkor is azért, mert a tesóm szinte lecseszett, hogy nem ismerem ezt a számot, mondtam, neki, hogy akkor indítsa el, és megláttam, hogy majdnem 2,5 milliárd megtekintése van, holott semmit nem tudtam erről, magyarosan, csak "deszpacsítónak" hívtam, de kb ufónak néztek a körülöttem lévők.

Aztán csodálkoztam, hogy mennyire semmilyen ez a sláger, úgy értem, kb mint egy Justin Bieber dal, azok is csak azért olyan nézettek, mert divat hallgatni.

De ez a Despacito, erről fogalmam sincs. Adott egy 40 éves fogjuk rá izmos karú férfi, aki nyilván azt énekli spanyolul, hogy mennyire tetszik neki egy csaj + meg is dugná, legalább is erre következtetek a táncából, szimplán megdugja a levegőt 2-3 alkalommal a klippben.

Mi olyan jó ebben? Mármint miért lett ekkora sláger?

Ismeretlen előadótól és semmilyen dal. Vagy hülye vagyok.



2017. júl. 9. 20:18
1 2 3
 1/29 Bihar Valatonon ***** válasza:
71%
Szerintem ne akard érteni....én is deszpacsítónak hívom....birka sláger az egész ...kár is részletezni...elmúlik...jövőre meg jön valami másik szar :)
2017. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Mitől szar?
2017. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Bihar Valatonon ***** válasza:
71%
Mitől nem? :) Harmadosztályú romantika csáneles szappanopera zene ezenkívül semmi :D
2017. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
10%
Legalább nem hangszercsörömpölés hamis nyekergéssel.
2017. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem nagy szám (direkt a nagyot kicsivel írtam :D :D) szóval ez csak most van így hogy szinte mindenki oda van vagy a 2 énekesért vagy a klippért vagy maga a zenéért.. Azzal meg tisztában kell lenni hogy Mindig lesznek jobbnál jobb számok :p (spoiler: ennél is Lesznek Jobbak )
2017. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Bihar Valatonon ***** válasza:
76%
Pedig pont ugyanolyan divat szar mint a "hangszercsörömmpöléses" EDM és "Tinimál" cuccok :D
2017. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
hangszercsörömpölés alatt azokat értettem akik hangszerekkel pózolnak a színpadon, de kicsit sem tudnak rajtuk játszani. Többivel maximálisan egyetértek.
2017. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Bihar Valatonon ***** válasza:
66%
Ez pl miért nem volt annyira "tömeghisztéria"? pedig ez bizony egy zseniális, és profi szintet megütő zene minden pillanatában.... https://www.youtube.com/watch?v=ru0K8uYEZWw
2017. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ez már sokkal jobban tetszik nekem :p
2017. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Bihar Valatonon ***** válasza:
97%
https://www.youtube.com/watch?v=ilw-qmqZ5zY vagy korábbról akár ez...zseniális énekhang, fülbemászó dallam...
2017. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!