Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mobilnál lehet külön...

Xiaomi mobilnál lehet külön frissíteni az android-ot vagy csak ezt a Miui-t?

Figyelt kérdés
Most vettem egy ilyen telefont és frissítettem a miui-t, megvan hogy kell, okas. De az android-ot lehet külön frissíteni vagy az frissül mikor a miui-t frissítem? valaki?
2017. nov. 3. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hm..

A Miui Android alapú operációs rendszer.

Itt: Miui=Android

2017. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, de a beállításokban az van hogy android 6 van a mobilomon.


De viszont a miui az 8-as, és azt frissítettem eddig.


Lehet külön az android-ot is, vagy amikor a miui-t frissíti akkor az is frissül, vagy azt nem is kell?

2017. nov. 3. 22:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy a xiaomi mobilokon a miui az op rendszer és csak azt kell frissíteni?
2017. nov. 3. 22:41
 4/8 anonim ***** válasza:
A Xiaomikon a MIUI az op.rendszer, aminek alapjai az Android. Tehát ha frissíted a Miui-t azzal az oprendszert frissíted. Minden Xiaomi tipusra van friss MIUI aminek az alapja viszont a típus szerint lehet hogy egy régebbi Android, vagy ha újabb xiaomid van akkor újabb. Pl: redmi Note 3 alatt valószínúleg 6os vagy 7-es Android fut a MIUI 8 alatt míg az újabb redmi 4x-en 8-as Android fut a MIUI 8 alatt.
2017. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bővebben itt olvashatsz a Xiaomi és MIUI világáról:

[link]


Ingyenes regisztráció szükséges, de utána a fórumon telefonra, MIUI verzióra keresve sok hasznos infót kaphatsz, és ha új kérdésed van szívesen segítenek bármiben. Nagyon összetartó közösség. Keresd őket Facebookon is:


[link]


Zárt csoport, de visszajeleölnek bárkit csak írd meg milyen tipusú Xiaomi készüléked van

2017. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi.


Azt hittem lehet valahogy 4x-re telepíteni az android 7-est, de akkor marad a 6-os.


Ezek szerint nem lehet külön frissíteni a Miui-t és az Android-ot, egyben van a kettő.

2017. nov. 4. 08:19
 7/8 A kérdező kommentje:

"a MIUI 8 alatt míg az újabb redmi 4x-en 8-as Android fut a MIUI 8 alatt."


Most vettem a 4x-et, vadi új, és android 6 van rajta.


pedig a 32 Gb-os verzió.

2017. nov. 4. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
MIUI 9 lesz a hetes android alapú. Béta verzió: [link]
2017. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!