Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is gyengébb a térerő...

Nektek is gyengébb a térerő mostanában?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szüntették meg a csomagomat a Telenornál Smarttarifa 2 ben vagyok ez a csomag tartalmaz 250 Mb adatforgalmat ha ez elfogy korlátozzák a sebességet 32 Kb/s le és feltöltési sebességre.Ez bőven elég a böngészéshez chatelni vagy a Gps-hez.Az utóbbi 1 évben viszont drasztikusan csökkent ez a sebesség is mivel a böngészők is alig töltenek be.Kártyafüggetlen telefonom van de Telenoros készüléken is hasonló a helyzet.Sokszor van hogy a térerő eltűnik így telefonálni sem lehet.3G-s készülékekről van szó amin folyamatosan változik a jelerrőség H+ és E között vagy éppen eltűnik a jel.Természetesen fölhívtam a szolgáltatót ők arra hivatkoznak hogy abban a térségben ahol lakom tökéletes a lefedettség.Lekértem a készülékbeállításokat de semmi változás.Végül külömböző internet sebességtesztelő programokat használtam az eredmény megdöbbentő volt mivel az adatcsomagom aktív volt még mégsem értem el 100 Kb-nál nagyobb letöltési sebességet a tesztprogramok szerint.Ezeket a méréseket elküldtem a Telenor Messengeres oldalának ahol ők is meglepődtek és kérdezték hogy hol mértem ezeket az értékeket erre én elküldtem nekik a Gps kordinátákat és erre megint azt a választ kaptam hogy az adott területen 100%-os 3G lefedetség van a rendszerük szerint.

2017. nov. 4. 10:47
 1/4 szántóvető ***** válasza:
írj egy helyiséget kérdező.talán van olyan személy aki szintén ott tartózkodik és meg tudja mondani hogy milyen sebességgel netezik ill van-e 3g vagy nincs.
2017. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld áttenni a simed egy másik telefonba, mérj azzal is sebességet.
2017. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik készüléket is ugyan az a helyzet.Jászapáti
2017. nov. 5. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor így jártál.

A szolgáltató nagy ívben le fog sz@rni.

Hibabejelentés volt már?

2017. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!