Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lesz minden gyári...

Miért lesz minden gyári állapotba állítás után egyre gyengébb a telefon?

Figyelt kérdés
Előtte antutun 120-130 ezer pont körül hozott, most meg épphogy 100 ezer. Ugyanolyanok voltak a körülmények, a háttérben semmi sem futott. Illetve még azt vettem észre higy a kamera is mindig valamivel rosszabb lesz annál mint amikor megvettem. Ezen egy teljes hardreset segíthet?
2017. szept. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tévképzet. Persze ha ugyanaz az OS. Kamera sem rosszabbodik..

Az pedig, hogy Antutu és társai mit mondanak, nem épp

hiteles. CPU tesztnél pl azonos procira akár 20% különb-

séget is kihoz, akár két egymás utáni tesztnél is.


El kellene dönteni, hogy az adott telefon neked megfelel-e,

tudod-e használni arra, amire akarod. Ha igen, örülj, ha

nem, cseréld le. Nem a tesztek számítanak, hanem hogy

valójában tudod-e használni.

2017. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mint minden, a telefonod is használódik. Lehet, hogy károsodott a kamera érintkezője, illetve érdemes még letisztítani.


A másik dolog, hogy a gyári állapotba állítás csak a felhasználói adatokat törli. Ha az OS-t (/system partíció androidon) bármilyen módosítás érte, az megmaradt. Ez leginkább rootolt telefonokra igaz.


Egy teljes OS újratelepítés segíthet. (Androidon könnyen megoldható, ha van kérdés írj privátban)

2018. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!