Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 éri meg jobban vagy...

IPhone 6 éri meg jobban vagy a Huawei P10 lite?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan kommenteket hogy Samsung S7 mert nem érdekel a samsung!

Telefon választás előtt állok és szorít az idő nagyon

és nem tudom melyik telefon kellene mert ha úgy nézem az iPhone kinézetre jobb tudásban sem rossz csak lehet az pár évmúlva már nem lesz elég én álltalában 2 évente veszek telót egy 6 ki bírna 2 évet?



#telóválasztás
2017. nov. 4. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ebben az országban milyen érzékenyek ebben a témában az emberek, ezért leszögezem, hogy telefon terén andoridom van, tabletem meg ipad pro. Tehát használom mindkét platformot. :)


Ha le szeretnénk egyszerűsíteni a kérdést, akkor nézzünk meg egy antutu tesztet, mert az talán ad egy átfogó eredményt ami lefedi a mostani igényeket.

Iphone 6: 79100

P10 lite: 65000


De milyenek az igényeid? Szeretsz fotózni? Sokat játszol? Ne ijedj meg a kevés ramtól az iphone esetén, nagyon szépen optimalizálva van az iOS... bár szerintem a 10-től felfelé már jobb lenne oda 2 giga ram...


összevetve én a p10 felé hajlanék! :)

(Vagy ha picit többet rá tudnál áldozni akkor inkább 6s, abban már 2 giga memória van, tudom drágább)


Remélem segítettem.

2017. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megnéztem árakat, hát p10 lite akkor ár/tudás metszetben. :)
2017. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 loneredwolf ***** válasza:
Iphone!!!!! A családban mindenkinek huawei telefonja van és mindenki panaszkodik. Az én iphone 4s-em 5 éve szuperál és semmi baja. A mérete és a tárhelye miatt cserélem le decemberben egy 6s-re. Anyumnak p10 lite-ja van és egy szar.. már elnézést..
2017. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!