Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik megoldás arra, hogy a...

Létezik megoldás arra, hogy a kisfiamnak androidos tabletja van, és lehetővé akarom tenni neki, hogy vásároljon az google play-ről, de csak úgy, hogy én rákattintok, hogy OK, mehet?

Figyelt kérdés

Küld nekem egy levelet a mobilomra, vagy valamilyen megerősítési kérelmet. (Mivel a bankszámla nyilván az enyém) Ez nagyon jól működik az IOS családi megosztásban. Gondolom, tud ilyet a google is.

Nehezítés plusz pontért: A fiam androidos tabletjén történő google play vásárlást az én iphone-omon kell jóváhagynom.



2017. nov. 6. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2017. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Vannak ilyen olyan szülői felügyeletes appok néz körül a google playben és az appstorban.

Sms kűldés akkor lehetséges ha a tablet sim kártyás.

Nem tudom így vakvilágba esetleg egy linket beszúrnál a tabletről vagy csak a teljes nevét leírnád,utána többet tudnánk segíteni.

A google playben is van szülői felügyelet ahol lehet korlátozni hogy mit lásson illetve letőlthessen.

2017. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Uh, ez a legkényelmesebb, már venni se kell a játékot a gyereknek, csak a kezébe kell nyomni egy tabletet, a saját telónkon meg néha rányomni arra hogy "OK", aztán hadd tolja neki.

A sok hülye meg könyvet meg társasjátékot vesz a gyerekének, chöhh.

2017. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Éppen fordítva. Előbb utóbb kénytelen vagy telefont venni a gyereknek, mivel ha már egyedül jár sok helyre, sokkal nyugodtabb vagy, ha fel tud hívni, bármi van.

Azt pedig úgysem tudod megakadályozni, hogy letöltsön rá dolgokat. Ezért fontos, hogy kontrollálni tudd, hogy mivel játszik. Ez pont egy jó dolog. A trollkodás helyett neked is azt javaslom, hogy építő javaslatokat küldj és figyelj rá, hogy a gyereked milyen internetes tartalmakkal találkozik.

2017. nov. 7. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz.

Lehet korlátozni.

Google play:parental control

és ott az "Eset parental control" de a Nortonos is jó ha működik.

Valamelyiknél pld a youtube videó nézésről küld egy sms-t amit engedélyezhetsz.

Majd utána nézek melyik tudja pontosan.

2017. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiad?
2017. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!