Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A fifa 17 nem indul el ha...

Bencxlive kérdése:

A fifa 17 nem indul el ha rákattintok az originen a "play" gombra akkor tölt majd nem csinál semmit megoldás? Gépem:intel pentiumg3258, gtx 750ti,8gb ram

Figyelt kérdés

#fifa17nemindul
2017. júl. 25. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
minimum 4 magos proci kell hozzá.
2017. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem i5 760, GTX680, 8GB RAM-mal ugyanezt csinálja, vagy valamilyen utasítást nem támogat a CPU-m, vagy csak megint elcseszték, akadás nélkül eddig egy FIFA se ment PC-n nálam. Pedig nem vagyok amatőr, meg retardált sem, utánaolvastam, semmi értelmeset/használhatót nem találtam egyiknél sem.
2017. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy FIFA se ment rendesen nálam*
2017. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok már leírtam hogy minimum 4 magos proci kell hozzá (vagy 2 magos 4 szálas) vagy nem fog elindulni a frostbite miatt. megoldás: van youtube tutorial is fent "dualcore fix" néven, nézd meg de nagy teljesítményt ne várj.
2017. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ megpróbálom!
2017. júl. 25. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:
csak érdekes met más frostbite engine-es játékoknál pl Nfs-nél nincs semmi gon
2017. júl. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!