Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s6 edge nem...

Chello4623 kérdése:

Samsung Galaxy s6 edge nem vízálló! Ne próbáljátok ki Jártatok már így?

Figyelt kérdés

igazából ez nem kérdés csak segítség azoknak akinek s6 edge van és nem tudná

A barátomnak s5 van...versenyre kezdtünk de az s5 vízálló míg az s6 már nem.

A Samsungtól hatalmas visszaesés.

Sajnos az én telefonom bekrepált így azoknak írok akiknek s6 van.És googléban megtalálja ezt.

Max az esőt még kibírja de,ne tegye vízbe!



2017. nov. 6. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Sosem volt vízhatlan az S6 széria (kivéve az active), semmi kivetni való nincs ebben, szimplán te voltál ostoba.
2017. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Értelmes ember nem versenyez ilyen hülyeségben ,az esőt minden okostelefon birja ,kádba,csapba eresztet vizbe mártást usztatást meg nem .hülyéknek jó tanulo pénz.
2017. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
85%
Ez nem a Samsung visszaesése, hanem az agyad korlátoltsága :D
2017. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó hülye verseny volt. A haverod mit nyert? Azt, hogy a telefonja nem döglött meg? :)

Sztem tartsatok fejjelafalnakrohanó versenyt is. Mindenki nyer :D

2017. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
Következő legyen a kinek a telefonja nem törik össze, ha rá áll a traktorral...
2017. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De most komolyan az s5 széria miért vízálló akkor?...
2017. nov. 7. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lényegesebben utánaolvasnál (felhasználói visszajelzések), rábukkannál, hogy az sem volt sokszor "vízálló", értsd: szerencsén múlt.

Az Samsung S5 egyidős a Sony Z2-vel. Én egy Z2-t birtokoltam másfél évig. Anno nagyon jó telefon volt, elég intenzíven vittem medencébe, illetve tóba (Balaton) is, sosem volt problémám vele ilyen szempontból. Sokszor ha felforrósodótt nyáron, akkor fogtam és beleraktam hidegvízbe :)

Ám ez a feature nem mindenkinél így mutatkozott, sokaknak beázott, és bár nem saját hibából, volt, hogy sokszor nem is állta a szervízelést a gyártó.

2017. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!