Sima iphone 5 4g?

Figyelt kérdés
Elvileg nem támogatja.kis városban élek hajdúdorogon.tudok vele itt 4g-s sebességgel mobilnetezni?vagy csak 3g menne?tmobile-os vagyok
2017. nov. 7. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a kártya egy p9 lite teloban megy 4g-n.szval a havidijam tudja.csak venni szeretnék egy iphone 5-t és érdekelne hogy azzal is menne e a 4g?
2017. nov. 7. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak egy javaslatot szeretnék írni: szerintem ne iPhone 5-öt vegyél, hanem egy SE-t. Az akkora mint az iPhone 5, de a iPhone 6s belseje van benne.

Sőt az SE még támogatva is lesz pár évig, az 5 meg már nem.

2017. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Támogatja a 4G-t, csak a B20-at nem, és itthon sok helyen (főleg országutak, vasútvonalak mentén, meg kisebb településeken) azt használják a szolgáltatók.
2017. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.vasut mellett lakunk nem messze.nincs valami térkép hogy hol van lefedettség?
2017. nov. 7. 16:22
 5/8 A kérdező kommentje:
tmobile lefedettség térképen rajta vagyok.egész városban van 4g.memme sima 5-on igy a 4g?
2017. nov. 7. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem publikus hogy hol, milyen frekvencián nyomják a 4G-t. Ezt max csak valami műszaki csoport tudná neked megmondani, de hozzájuk eljutni szinte lehetetlen. Az egyszeri ügyintéző aki felkapja a telefont, meg nagy valószínűséggel azt sem fogja érteni mit kérdezel.
2017. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom az 5-öt. Minimum 5S, de akkor már SE ;) :D :D Nekem 5S-em van, és nagyon jó az iOS 10-el, de 11-el már lassú. Legalábbis az iOS 11.0.1, a késöbbi verziókat nem próbáltam, bár azt hallottam az iOS 11.1 már nem rossz :D De nem frissítem :D :P
2017. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is azt javaslom, felejtsd el az iPhone 5-öt...a p9 lite-ról visszalépés lenne...32 bites processzor, az App Store-ban meg igyekeznek átállni teljesen 64 bitesre, tulajdonképpen amellett, hogy az iOS-t sem tudod már frissíteni, szépen lassan egyetlen alkalmazást sem fogsz majd tudni, mert a fejlesztők már nem foglalkoznak a 32 bites verziókkal.
2017. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!