Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s akkumulator hiba?...

IPhone 6s akkumulator hiba? /software?

Figyelt kérdés
"Megorokoltem" a tesom 6s Telefonjat, meg az elozo IOS van rajta, 14-17% van Hogy csak magatol kikapcsol avagy ujraindul! Mi lehet a gond? Frisitsek a friss IOSRE? Vagy az akksi lehet a ludas? Köszi a válaszokat
2017. nov. 8. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha reset és teljes töltés után is ilyen, illetve elkezd almazas megnyitásakor vagy vakunal is kikapcsolni, akkor akksi.

Amúgy meg lehetne próbálni friss ios-szel.

2017. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A 6S-ekben volt egy szériahibás aksisorozat. Ha a tiéd is ebbe a kategóriába tartozik az Apple ingyen kicseréli. Az enyémben pont tegnap lett kicserélve. 2 éves a telefon, én vagyok az első tulaj, és kb 1-2 hónapja jött ki először ez a hiba, szóval meglehetősen jól bírta a szériahibás aksi, és az Apple is korrekt volt. Ezért is a legmegbízhatóbb szerintem az Apple. Itt a link ahol tudod ellenőrizni: [link]
2017. nov. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!