Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE jailbreak garanciave...

IPhone SE jailbreak garanciavesztés?

Figyelt kérdés
Hali, az lenne kérdésem, hogyha jailbreakolom az SE-m akkor elveszik a garancia? Nem arra gondolok ha mondjuk jb-közben “tégláznám” , hanem ha pl. rossz a töltö(volt már ilyen), akkor nem cserélik ki? Mert elég érdekesen hangzana ha ráfognák a JB-re. + A jb-t le lehet venni?(Gondolom biztos, de azt fogják látni a szervízben hogy korábban rajta volt?

2017. nov. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
látni nem lehet, ha tudsz csinálni egy restore-t szervíz előtt, de mégis mi értelme manapság már a jb-nek? meg egyáltalán van rá?
2017. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én speciel azért akarom hogy betudjak tenni SE-re is élö hátteret, ami 6S-ben van, a 3D touchra építve.
2017. nov. 8. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ekkora marhaságot! Ember, felejtsd el, ha jót akarsz magadnak.
2017. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Hogy ilyen hülyeségekért az emberek miért vernek biztonsági réseket (réseket? egy birka átfér rajtuk) az amúgy sem makulátlan oprendszerekbe, nem is értem. Ugyanez igaz a root-olásra Androidon, vagy a lényegében malware-rel aktivált pimpelt Windows-okra :-)


Minden esetre a jailbreak semmi olyan fizikai következménnyel nem jár, ami miatt a termék garanciát érinthetné.

2017. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De, járhat fizikai következménnyel is. Van amikor a jailbrékből mem lehet visszatérni normàl iOS-re. Én így b.xtsm el egy régi 3GS-t, nem tudom a mai telókkal is megtörténhet talán.
2017. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!