Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Imusichoz hasonló appok?

Imusichoz hasonló appok?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy imusichoz hasonló(vagy épp imusicként van fent app storeban) offline zenehallgatásra tudtok e ajánlani valamit? Spotify meg az ilyen szarok kilőve, mivel annyi netet esznek, hogy azt fizetni nem lehet+prémiumba van offline része, legalábbis a jómúltkor még úgy volt. Mellesleg lusta vagyok letöltögetni egyesével a zenéket majd átrakni telóra, amit kb hetente ismételgetnèk. Légyszi segítsetek mert kb egy éve nem hallgatok buszon meg sehol se zenét és már kezdek kiégni. :( Válaszokat előre is kösziii

2017. nov. 9. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

"lusta vagyok" - "kezdek kiégni"

Ehhez nehéz bármit is hozzátenni.


De amúgy honnan szeretnél zenét letölteni a telefonra? Tehát a telefonodra akarsz egy alkalmazást, ami lejátssza offline a zenédet, de a zenédet honnan szerezze be az a program? Mert ha a számítógépeden van, akkor nyilván a legegyszerűbb a gyári program. Felhőben van a zenéd, pl dropbox, google drive stb? Akkor a Cloud Indeed szerintem elég jó.

2017. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán Tubidy amit a hozzád hasonló tirpákok szoktak használni. Ez cachebe menti a youtube videót és így tudod hallgatni késöbb is. Persze itt is egyesével kell letöltögetned.

Szép világban élünk. Prémium szolgáltatást akar de nincs 1300Ft-ja rá havonta. (vagy családi előfizetésben 300Ft)

2017. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tubify
2017. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 nem letöltögetni szeretném, mert azt meg tudom csinálni de túl sokáig tart.

#2 jó magad vagy tirpák, mivel normálisan feltettem a kérdést és nem én vagyok az egyetlen aki ilyes alkalmazást keres.

#3 köszi

2017. nov. 10. 18:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja és lehet nem voltam elég érthető, de arra gondoltam hogy gépen nem szeretném egyesével letöltögetni a zenéket majd átrakni a telefonra.

#2es neked még annyit, hogy nem prémium szolgáltatásokat szeretnék igénybe venni, hanem egy ilyen alkalmazást, amiből kb 2éve tetszés szerint lehetett válogatni.

2017. nov. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!