Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Xiaomi Note...

Van valakinek Xiaomi Note telefonja? Hogy hanyas az mindegy.

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy jó e a telefon, egy sima Xiaomi-hoz képest megér plusz pénzt venni egy Xiaomi Note telefont venni, vagy úgy akár bármilyen telefon-hoz képest. Esetleg még érdekelne hogy aki note-ot vett miért ezt választotta, nem pedig mondjuk egy sima Xiaomi-t. Köszi.
2017. nov. 9. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen az a sima Xiaomi?

A Redmi szériára gondolsz?

Nekem volt Note 2, most Note 4 vagy nyár óta.

Mindkettővem meg vagyok elégedve, a 2-nek voltak problémái az MTK proci miatt, de a 4 tökéletes, de ha neked nem sürgős, az 5-öt megvarnam, eselteg vennék egy Mi A1-et

2017. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az vesz note-ot aki nagyob kijelzőt szeretne. Ugyan olyan jó mint a többi Xiaomi.
2017. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm.


Arra gondoltam vannak a sima Xiaomi-k, értem ezalatt mondjuk a 4x-et vagy a 4A-t, azok nem full hd-k, kisebb kijelző.


És vannak a note-ok, azok már full hd kijelzősek és nagyobb, 5,5-esek.


Érdemes e kiadni érte plusz 30.000-el többet.

2017. nov. 10. 16:19
 4/4 Trevor. ***** válasza:
Nekem Redmi 4 Prime van, az 5" és full hd. Hogy megéri-e többet kiadni a nagyobbért, azt te tudod. De ha tervezel venni és fontos a multitasking, akkor mindenképpen Redmi Note 4 4/64gb vagy Mi A1 (ebből csak 4/64-es van).
2017. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!