Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom letiltani azt...

Hogyan tudom letiltani azt hogy automatikusan levegye a pénzt a kártyáról a mobilnetem miatt?

Figyelt kérdés
Telekomos kártyámra nem merek pénzt feltölteni mert a mobilnet miatt levonja azt. Nem próbáltam még de kiírta SMS-ben.

2017. nov. 9. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Szüntesd meg a mobilnet előfizetésed, majd töltsd fel az egyenleged.

Ha nincs miért pénzt levonni (inaktív az összes havidíjas szolgáltatás), akkor nem fog levenni semennyit sem.



Milyen net csomagod van/volt?

2017. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alain Delon ***** válasza:
36%
A telefonodban nincs olyan beállítási lehetőség, hogy mobilnet engedélyezése/tiltása? Az enyémben le van tiltva.
2017. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rettegsz a technika használatától, he? Ha nincs online fiókod a szolgáltatódnál (ahol magad kapcsolhatnád ki-be), akkor hívd a telefonos ügyfélszolgálatot és kapcsoltasd ki a mobilnetet. De nehogy a Delon tanácsát fogadd meg, mert ha a telefonon letiltod, attól a szolgáltató még szolgáltatni fogja :)
2017. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alain Delon ***** válasza:
3: És akkor mi van? Hadd szolgáltassa, ha nem használom.
2017. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg ilyen fogós kérdés? Ha a kérdező csak a készülékén tiltja le attól még fizetni fog érte, amíg a netcsomagot le nem mondja és pont ez a problémája.
2017. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző 5-ös válasz írónak igaz van. De még ki egészíteném avval hogy, magát az internetet mint szoláltatást kell le mondani / megszüntetni / deaktíválni. Ezt több féle módon meg lehet tenni. 1. A telekom.hu oldalon online be lépve. 2., Felhívod telefonról az ingyenes telefonos ügyfélszolgálatot, és ott le mondod az internetet. Vagy személyesen be mész az ügyfélszolgálatra, és ott mondod le. És ezután töltöd fel a telefon egyenlegedet!
2017. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!