Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az Edge mánia?

Mi ez az Edge mánia?

Figyelt kérdés
Sose értettem meg miért jó ha egy telónak az oldala is kijelző, szóval fogod a telót normálisan marokra és közben minden menübe összevissza belépsz ami éppen a szélén van. Van erre normális magyarázat?

2017. nov. 10. 01:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a műanyag fólia se fog sokat tartani, a széle felguvad a feszülés miatt
2017. nov. 14. 07:25
 12/16 Wadmalac ***** válasza:

#11: Arra megvan a trükk. Hajszárítóval melegítve felrakva úgy marad.

Csak az üvegfóliánál ilyen trükkhöz lángszóró kéne. :D

2017. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Minek a fólia? Nem tudtok vigyázni a telefonotokra?
2017. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudunk, de nem akarunk :P
2017. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Wadmalac ***** válasza:
64%

#13:

Gondolom te nem használod, elrakod vitrinbe, ami golyóáééó üvegű és hungarocellbe van csomagolva.

Soha életeben még semmit nem ejtettél le, sőt, semmit ki sem vertek a kezedből, ugye?

Meg természetesen zsebre sem teszed, csak műtőskesztyűben nyúlsz a képernyőhöz, hogy ne karcolhassák meg a porszemek?


Kocsiba sem kell légzsák, gyűrődő zóna, biztonsági öv, csak egy "Vigyázz!" matrica a műszerfalra?


Egy S8+ kijelzőcsere biztosítással is jó pár tízezer forintos (biztosítás önrész) költség.

Ezt simán arra bízni, hogy majd vigyázok, elég felelőtlen gondolkodásra utal. Vagy rengeteg ablakon kidobható pénzre a zsebben.

2017. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Gondolom te nem használod, elrakod vitrinbe, ami golyóáééó üvegű és hungarocellbe van csomagolva. "

De, használom, nincs becsomagolva és nem a vitrinben van, hanem a zsebemben vagy a taskamban.



"Soha életeben még semmit nem ejtettél le, sőt, semmit ki sem vertek a kezedből, ugye?"

Nem ejtettem még le telefont soha és ki se verték a kezemből



"Meg természetesen zsebre sem teszed, csak műtőskesztyűben nyúlsz a képernyőhöz, hogy ne karcolhassák meg a porszemek? "


Zsebben tartom és nem nyúlok hozzá kesztyuben - Max télen, de te nyilvan nem erre gondoltál. A por meg nem karcol,már ne is haragudj.


Nem tizenéves vagyok, jó pár telefonom volt már, egyiket se sikerült se osszetorni, se osszekarcolni

2017. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!