Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri költeni a Samsung...

Gyulai Dávid Dániel kérdése:

Megéri költeni a Samsung Galaxy Ace 3-ra?

Figyelt kérdés
Az a bajom vele, hogy már a 2. aksi van hozzá de 1,5 után ez is 80% körül mintha lemerült volna. Biztos aksi baja van.

2017. nov. 11. 12:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom vele, hogy már a 2. aksi van hozzá, de ez is 1,5 év után kikapcsol 80%-tól, mintha lemerült. Utána meg 0-ról töltöm fel, vagy 17-ről,vagy épp mikor hogy. Biztos aksi baja van?
2017. nov. 11. 14:50
 2/10 kikigl ***** válasza:

4 éve jelent meg , szerintem már nem éri meg. Ha új telot szeretnél venni viszonylag olcson akkor ajánlom a Xiaomi Redmi 4X-t - 50K körül van az ára , elég gyors telefon és szerintem elég jól néz ki vagy esetleg ha 70K körül szeretnél telot venni ott van a Xiaomi MiA1 - ez is gyors telo , Android One készülék tehát 2 évig jön rá frissités + 1 évig biztonsági frissités .

Remélem tudtam segiteni :)

2017. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen persze, csak nekem a mérettel van bajom.
2017. nov. 12. 05:40
 4/10 A kérdező kommentje:
4,5-nél nekem nem kell nagyobb telefon. Most is nagyobb van és kicsit szenvedek vele. Viszont akkora nincs ami a legújabb androidot vinné, szóval ezért gondoltam hogy akkor inkább az Ace 3-ra költenék.
2017. nov. 12. 07:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy jobban járnék ha vennék egy Samsung Galaxy J1 Mini Prime telefont?
2017. nov. 12. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én ACE4 mobilom kifogástalanul működött végig, de két év után felajánlotta a szolgáltató az újat, ez J5 lett. Eladtam az ACE4-t, nagyon megbántam, mert az új rövid idő alatt a szervízben kötött ki. Az ACE-k jó mobilok.
2017. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Én is nagyon szeretem, meg az Ace 3 az én kézméretemhez lett csinálva. Ace 4 van a tesómnak. Karácsonykor lesz 2 éves neki, de nem panaszkodik rá. Igaz ő csak telefonálásra zenehallgatásra meg facebookozásra használja. De egyébként szerintem nincs baja vele. Áttérve a J szériára, szerintem az is nagyon jó, de inkább a 2016 és 2017-es kiadások. De szerintem az első kiadások is jók, csak pont belefutottál egy rosszba. Egyébként a szerviz óta jó nem?
2017. nov. 14. 13:25
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek szervizben még tudják javítani?
2017. nov. 14. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Szervíz óta jó a J5, de azért enyhén szólva is túlzás a Samsung részéről, hogy gyári hibás akkuval adták el (szolgáltató boltjában ráadásul). Hibás volt a kamera is, dühömben azt mondtam a szervízben, legyen teljes szoftvercsere. Három nap alatt elkészült, azóta jó. A Váci úton, a Westenddel szemben van a Samsung szervíz (közel a Lehel térhez).
2017. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, de ha azóta jó, szerintem ne panaszkodj. Szerintem a J, A, C, S széria nagyon jó. Én nagyon sajnálom, hogy az Ace szériát nem folytatták. De leginkább annak örülnék ha kiadnának 4 colos telefont, mert nekem akkora a jó. Én nem Budapesten élek, szóval kicsit nekem necces abba a szervizbe eljutni, de azért köszi. Mióta van meg a J5-öd?
2017. nov. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!