Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g3 telefonom megadta magát...

Lg g3 telefonom megadta magát 2,5 év után. Mit ajánlotok helyette? Kb úgy 60-70 ezerig. Nagyon nem vagyok képben a telefonokkal.

Figyelt kérdés
Az lg g3-amat nagyon szerettem, ez volt az első telefonom 100 ezer érték felett, nagyon megvoltam vele elégedve, de az igazság az ,hogy 1 év után képernyőt kellett cseréltetni rajta,mert vibrált a képernyője, most meg sajnos már gari lejártán túl kapott ma egy kékhalált. Elvittem szervízbe,hogy ránézzenek, de elvileg 50% ,hogy kuka az egész. Szóval kicsit csalódott vagyok, gondoltam,hogy egy telefon nem fog sok évig nálam maradni,mert azért napi szinten órákat használtam, de azért nem kevés pénz volt. Persze az Lg-vel mint márkaszervízzel elégedett voltam,mert nagyon hamar, probléma nélkül javítottak mindent. SZóval új telefon vásárlás előtt vagyok. Melyik telefonokat ajánlanátok amik ár-érték arányban nagyon jók? Nézegettem a lg g6-ot ,hogy márkánál maradjak, de azt írják , hogy sok olcsóbb telefon hozza azt ,amit az új lg. Szerintetek?
2017. nov. 11. 19:04
 1/5 kikigl ***** válasza:

Én ajánlanám neked a Xiaomi MiA1-t a kategóriájához képest rendkivül gyors telefon vagy ott a Xiaomi Redmi 4X.

Vagy ha esetleg vársz pár hónapot míg olcsobb lesz a Samsung Galaxy A5 2017 azis jó vétel lehet, bár nem hiszem hogy leesik 70K-ra az ára.

2017. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.

A ket xiomirol olvastam teszteket meg neztem videokat. Tenyleg jonak tunnik ilyen ar mellett, es a g3 utan boven eleg lenne nekem .

A ket xiomi kozott esetleg mik a nagyobb kulonbsegek, egyik masik javara?

2017. nov. 11. 20:11
 3/5 kikigl ***** válasza:

Mindkettőben Snapdragon 625-ös proci van és mind2-ben 4GB Ram, a kijelzőjuk ugyanugy 5,5 inch de fizikailag a MiA1 nagyobb szerintem. Hát a Redmi 4X olcsóbb szerintem kapni 50K alatt is a MiA1 meg 70K körül van. Mindkettő nagyon gyors. A MiA1 előnye hogy duplakamerás ( ez valakinek kifejezetten elönyős lehet) és az hogy a MiA1 egy Android One készülék tehát 2 évig biztosan jön rá frissités plussz 1 évig biztonsági frissités. Ja és mindkettőn van ujjelnyomat-olvasó.

Remélem tudtam segíteni🙂

2017. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Redmi 4X:Gyengébb SOC(SD435),csak HD felbontás,5"-os kijelző és maga az egész telefon elég kompakt

Mi A1:Jobb kamera,erősebb SoC(SD625),FHD felbontás,Android One telefon(Google féle Stock Android, 2 év garantált frissítés).

Egyértelműen a Mi A1 a jobb választás.


LG G6-ról pedig annyit hogy nem rossz, az ára is kellően lement de semmi extrát nem nyújt.Egy S7 vagy akár egy HTC 10 is sokkal jobb választás.

2017. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kikigl ***** válasza:
*Igaz! Bocsánat rosszul irtam a Redmi 4X-be SD435 van és 5,0 inch.
2017. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!