Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok végzős,jővőhéten 17.-en szalagavató. Nem tudom hogy elmenyjek e mert van egy jo par dolog ami nagyon nem tetszik benne.. kezdjuk ott hogy roma szarnazasu vagyok es az osztalytanc temaja ciganytanc ami mar nem tetszik es sertonek is talalom, a keringo pedig alapjaraton nem tetszik mert nem vagyok oda az ilyen “hercegnos” ruhakert. Reformatus iskolaba jarok szoval a szalagtuzes alatt terdig ero szovet fekete zsak szeru szoknyaban kell lenni ami szinten az egyik fo ok hogy nem akarok menni. Most ott tart a dolog hogy az osztalyfonokom tudta nelkul lemondtam az egyenruha rendelesem szoval nincs szoknyam, a meghivoimat eladtam mert eddig ugy voltam vele hogy nem megyek el..meg utana lesz after is a helyi szorakozohelyen amire mennek is meg nem is.. viszont eddig azt mondtam mindenkinek hogy nem megyek szalagavatora meg nem akarok de valahol egy kicsit banom.. ha az en elkepzeleseim szerint mentek volna a dolgok nagyon szivesen elmennek.. de igy nem. Szerintetek ha elmegyek egy altalam tetszo unneplo ruhaban ami nem egyforma mint a tobbi lanya felengednek a szinpadra atvenni a szallagat? Mert az osztalyfonokom szerint nem?! Viszont meg ha el is mennek nem akarok nezni a tobbi osztalyt ahogy tancol meg jol erzik magukat nelkulem.. ahh nem tudom mi tevo legyek:/

2017. nov. 12. 14:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok az elirasokert telefonrol irtam:/
2017. nov. 12. 14:13
 2/2 anonim ***** válasza:

ennek mi köze a mobiltelenfonokhoz? mivel ebbe a témába írtad

nemsokára átteszik a kérdésed egy új témába

2017. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!