Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges lenne feloldani az...

Lehetséges lenne feloldani az iCloud zárat?

Figyelt kérdés
Vettem 35ezerért egy iPhone 5-öt, az eladó elöttem lépett ki az iCloud fiókjából. Amikor feljött a nyelvválasztás hazaindultam boldogan. Itthon mikor megpróbáltam aktiválni, azt vettem észre, hogy aktiválási zár van rajta. Telefonon nem beszéltünk, tehát a telefonszámát nem tudom, jófógáson pedig már nem találom meg. Van valamilyen módja, hogy átjussak rajta, vagy legalább egy telefonszámot kiszedjek belöle, hogy fel tudjam hívni?

2017. nov. 12. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

ezért kell végigvinni az aktiválást ott helyszínen, plusz adás-vételit írni. a papír lehet nem ér semmit, de ha leelenőrzöd a megadott adatokat a személyijével és lakcímkártyájával, akkor van egy hiteles lakcímed, ahol meg tudod találni ilyen esetben...nyilván aki át akar vágni, az meg nem fog ebbe belemenni, szóval egyből kiszűrhető lenne.


így nem tudsz semmit csinálni, tanulópénz.

2017. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Besz...tad.
2017. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átvert, elővigyázatosabbnak kellett volna lenni
2017. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!