Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom levenni a...

Miért nem tudom levenni a mobilomról a PIN kódot?

Figyelt kérdés

Huawei-em van. Mivel a 2 évesem mesét néz rajta, ezért le szoktam venni a képernyőzárat (PIN kódos), hogy ha lezárna, akkor ne pötyögjön be mindenfélét és lezárjon végleg a telefon.


De helyzet volt és tettem rá a biztonság kedvéért, de most nem engedi levenni. Ott van a feloldási lehetőségnél a "nincs", de csak halványan és oda van írva, hogy "rendszergazda, szabályzat vagy adattár letiltotta".


Ez mégis mi a f...szt jelent?


Már mindet végignéztem, de sehol nem engedte visszaállítani.


Eddig bármikor le tudtam venni róla a képernyőzárat, de most nem engedi!



2017. nov. 13. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

készülékfelügyeleti eszközökből távolítsd el a programot


készülékkereső, céges programok szabályzata szokta tiltani ezt

2017. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
NEMLOPOTT
2017. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Hitelesítési adatok törlése"
2017. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, NEM lopott teló, saját. Tudom a PIN kódom, meg PUK-kódom meg minden, tehát tudom használni a telefonom, csak a képernyőzárat akarom leszedni, hogy amikor a gyerek mesenézést után lerakja és kis idő múlva újra nézné, a zár ne legyen rajta, mert ő még pici, mindenfélét beüt és akkor tényleg letilt majd a telefon.
2017. nov. 14. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
"Hitelesítési adatok törlése" menüpont és a gond megoldva
2017. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennek a törlésnek van vmi nem kivánt következménye? Pl. Lementsem a képeimet és a tel. számokat elötte, mert törli azt is, stb?
2017. nov. 15. 06:03
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs, nyugodtan csináld, én is csináltam már
2017. nov. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszerű, de nem gondoltál volna rá te se, én se: Állitsd be a feloldó kodót mintára. Tök mindegy a minta, a biztonsági PIN a lényeg amit utána kér. Ha ez meg van, megvan a biztonsági PIN is, nyomd meg a bekapcsoló gombot 2x, hogy feljöjjön a feloldó képernyő. Írj be rossz mintát 5x. Kiírja hogy várj 1 percet. Várd meg, majd nyomd meg a "Biztonsági PIN" gombot, és írd be a biztonsági PIN-t amit megadtál. A telefon felold, és automatikusan eltávolít minden feloldási kódot, vissza áll a régire, nem fog jelszót, semmit se kérni. Ez egy beépitett biztonsági funkció, 100%-ban müködnie kell. Remélem segíthettem!
2017. nov. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!