Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (Samsung galaxy...

A telefonom (Samsung galaxy a3,2017) kissé illuminalt állapotban tettem rá egy ujjlenyomatos zárat, a zár tok jól működik, viszont adtam meg egy kódot amiről fingom sincs mi lehet az, így az ujjlenyomatot se tudom levenni, valaki vmi tipp?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 00:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire volt érthető, de le szeretném venni az ujjlenyomatos feloldást de ezt csak jelszóért cserébe tehetem meg, viszont az hiányzik :D
2017. aug. 2. 01:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos más megoldás nincs, a factory reseten kívül.

Esetleg egy mód:

Elrontod sokszor az ujjlenyomatot, majd utána a jelszót is amit kér, majd ott lesz hogy Elfelejtett jelszó. Ilyenkor be kell jelentkezned a Google fiókodba, majd leveszi róla a jelszót.

Elég nagy probléma, hogyha ilyen dolgokat nem jegyzel meg.

2017. aug. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
annyira nem lehettél illuminált állapotban, ha 2x ugyanazt meg tudtad adni...egyáltalán miért akarod levenni róla, ha jól működik?
2017. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!