Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az ebayról vagy...

Szerintetek az ebayról vagy aliexpressről érdemesebb rendelni? Vagy van még ezeknél is jobb?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ mit akarsz venni. Én a Tinydeal-ról szoktam rendelni, van neki Eu raktára is.
2017. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
72%
Gearbet, Banggood
2017. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De melyikről olcsóbb ugyanazt a dolgot megvásárolni?
2017. nov. 15. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyanannyiba kerül kábé mivel itt is ott is ami olcsó az kínából/hongkongból jön, ha nagyon sokáig keresgélsz alin találhatsz jobb árat, mint a lejobb ebay ár
2017. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy vásárlási listát és mi megmondjuk neked mi hol olcsóbb, a gearbeszten vagy az ebayen, ha te lusta vagy összehasonlitani ;-)
2017. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebayen csak licitálok

De alit használom már lassan 1 éve míg ebayt 8 éve

2017. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Aliexpress-ről. Látod a visszajelzéseket, az eladó értékelését. Meg hát sokszor nincs szállítási költség se. Ugyanúgy megérkezik, nyomon is tudod követni. Én már rendeltem úgy is hogy csak 100-an rendeltek már előttem.Mégis megérkezett a termék hibátlanul. Csupán egyszer küldtek más színű terméket mint amilyet én szerettem volna...De reklamáltam és vissza kaptam a pénzem. Igen, nem is szólva tudsz vitát indítani. És általában vissza is kapod a pénzed.
2018. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

eBay-en kezdtem, lényegében a PayPal biztonsága miatt, de később megkerülhetetlenné vált az Aliexpress, mert ott volt valami, ami kellett.

Később rá kellett jönni, hogy tulajdonképpen jobb is, gyakran olcsóbb is, nagy átlagban valahogy hamarabb érnek ide a dolgok. A vásárlók képes és nem képes leírásai között lehet böngészni stb.

Az orosz vásárlók nagyon jó gyakorlati emberek, nem ritkán műszeres méréseket is közölnek, lefotózza a dolgok belsejét stb. Ezt én nagyon díjazom, mert sokszor mintha hozzám hasonlóan gondolkodnának, műszaki szemmel tekintve (és nem csak az Aliexressen, illetve nem is csak vásárlási témákban).

Gearbest, Bangood, Zapals, Rosegal, ahol vannak kiárusításos akciók, nagyon olcsón, de ami nem akciós, az már nem olyan jó vétel általában, az Aliexpresshez képest.

2018. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!