Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Aliexpressről érdemes...

SOS! Aliexpressről érdemes rendelni? Megbízhatóak? PLusz egy divvat-kérdés (melyik jobb)

Figyelt kérdés
azért sos,mert mostanában szeretnék rendelni...Egyéni tapasztalatokra lennék kíváncsi.Megjön az áru?És van szállítási költség?Továbbá szerintetek melyik mintát rendeljem meg [link] ?csíkos vagy sima? :D előre is köszi

2016. jan. 20. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Van amelyik eladó megbízható, van amelyik nem, láthatod a visszajelzéseit. Meg ha valami nem érkezik meg akkor visszakapod a pénzed ha időben reklamálsz.

A szállítási költség is oda van írva...

Szerintem a sima jobb.

2016. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi.jó tudom béna vagyok már megnéztem a szállítást :D de azért még írjatok mások is
2016. jan. 20. 18:00
 3/8 A kérdező kommentje:
jajj és még ez is:szerintetek s vagy m?162 cm 48 kg lány
2016. jan. 20. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Size

Shoulder

Chest

Sleeve

Length

S

36cm

78cm

15cm

45cm

M

37cm

82cm

16cm

46cm

L

37cm

82cm

16cm

46cm


alul volt ilyen mérettáblázat,mérd le magad,és az alapján rendelj :) (bocsi,igy másolta be :/ )

2016. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi! :3
2016. jan. 20. 20:45
 6/8 anonim válasza:

Én már többször is rendeltem az oldalukról és vegyesek a tapasztalataim. Eddig még minden megérkezett, általában 1-2 hónapot kellett várnom a termékekre, de szinte minden előbb megérkezett pár héttel előbb, mint ahogy azt ők írták. A szállításért nem minden esetben kell fizetni, de nagyon figyelni kell, mert én pl Németországban lakom és sok terméknél kiírja, hogy nincs postaköltség, mégis Németo.-ba plusz költségeket számolnak fel. Nem tudom, hogy ez Magyarország esetében is így van-e, mert onnan még nem rendeltem.

A termékek minőségével nem volt bajom, de a méretezés elég becsapós. Rendeltem egy fehérneműt L-es méretben, de inkább XS-esnek felel meg, viszont rendeltem egy nadrágot, tegnap megérkezett és tökéletes a méret (bár hozzátartozik, hogy egy mérettel nagyobbat rendeltem a biztonság kedvéért). Nagyon fontos a kommenteket elolvasni, hogy mik a visszajelzések, tapasztalatok és ha sokan azt írják, hogy kicsi volt, akkor érdemesebb nagyobb méretet rendelni.

2016. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Be lehet jelölni azt hiszem,hogy ingyen szállítsák ki a terméket,de a legtöbb termék ingyenes,ugyanis Kína így segíti a kereskedőket.

Én már több dolgot rendeltem és csak 2 termékkel nem voltam megelégedve,de a pénzt visszakaptam.

A méretet nézd meg mert a kínaiaknál máshogy vannak a méretezések.

2016. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! En mar tobb dolgot rendeltem Alirol, egyedul 1 felsovel voltam elegedetlen az anyaga miatt, a tobbit nagyon szeretem!
2016. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!