Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont tartjátok a...

Melyik telefont tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy melyik mobiltelefont tartjátok a legjobbnak, mind kinézet, mind műszaki szempontok alapján?

2017. nov. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez ma már nagyon szubjektív, ott tart a technika, hogy bizonyos ár felett már nincsenek rossz illetve jó vételek, olyan van, ami számodra jobb vétel mint a másik, mert neked ez vagy az fontosabb.


Ami szerintem aktuális, hogy az Android már elért egy olyan fejlettséget (körülbelül 2 éve, de egyre inkább), hogy az iOS addigi előnyei elhalványultak, emellett az iPhone ára is nevetséges a ma már tényleg korlátozottnak tekinthető tudásához mérten.


Én ha most új telefont vennék, az egy Razer Phone lenne a hatalmas akkuja, tényleg innovatív (120Hz) kijelzője és szép dizájnja miatt, de nem veszek újat - friss ROMmal a 2013-as HTC One M7-em mostanáig nem érződik elavultnak, és szebb is a legtöbb telefonnál a mai napig... :)

2017. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Samsung Note 8 vagy S8. Ezek után Xiaomi Mi mix2 is tetszik.
2017. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
technológiában a samsung s8 note nagyon fejlett, talán most az iphone x a legfejlettebb, mondjuk a kijelző szerintem béna, de a szoftveres oldalon az iOS jobb mint az android, picivel, általában, mondjuk az iOS 11 pont hogy szar lassú akadozó fos lett, hogy rohadjanak meg
2017. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nálam az LG V30, és a Google Pixel 2 (XL) viszi a pálmát.
2017. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nálam az iPhone 8 Plus és a 7 Plus a favorit. 7 Plus-om van piros színben, max 8 Plus-ra cserélném le, de szerintem ez sokkal szebb :) teljesítményben meg nincs nagy különbség.
2017. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Miért kellet mindenkit lepontozni? Megint itt jártak az iPhone fanok? Ha nem tűnt volna fel az alapján kell pontozni hogy a válasz mennyire hasznos. A kérdés az volt, hogy melyik telefont tartjátok a legjobbnak, tehát mindenki aki a kérdésre válaszolt hasznos választ adott. Nem azt kellet írni ami tényleg a legjobb.
2017. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezek után én sem fogok semmi ilyen jellegű kérdésre válaszolni. Az sok proli autista lepontoz.
2017. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy valaki lepontoz titeket. Általam megy mindenkinek a zöld kéz!


Köszönöm

2017. nov. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!