Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 Firmware csere?

Samsung S5230 Firmware csere?

Figyelt kérdés

kaptam linket ahonnan le lehet tölteni a firmware-t

( [link] ). mert nem mentek a játékok. és frissiteni akartam de az én telomon nem megy mert azt irja ki: Warring safety fail(nem elirás a warring! )miután rá klikkelek a Download gombra. SEMMILYEN BIZTONSÁGI KOD NINCS BEKAPCSOLVA!!! de a hawer teloján sikerült és az övé is vodás! vkinek vmi 5 let?


2010. máj. 31. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Az ottani fórumot átolvastad? (az sokat szokott segíteni hátha valaki belefutott ugyanebbe a hibába és találtak rá megoldást)

2. Egész pontosan mit csináltál?

2010. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hogy mit csináltam??? pontosan ugy ahogy le volt irva :


1. Mentsetek le mindent a telefonról, mert a firmware csere teljes adatvesztéssel jár!!! (Telefonszámok, sms, képek, zenék minden fájl (amik a telefonon vannak))

2. Töltsétek le a Firmware-t S5230MXEIL2 (Hun) és a MultiLoader V5.60 -ot (Letöltés)

3. Kapcsold ki a telefont és vedd ki a SIM kártyát meg a memória kártyát!

4. Csomagoljátok ki a (C:)-re 1 egyszerű nevű mappába a Firmware .rar fájl-át

5. Telefonon nyomd folyamatosan (kikapcsolt állapotban) a hangerő lefelé gomb + kamera gomb + bekapcsolás gombot, addig, amíg a "download" felirat pirosan meg nem jelenik a képernyőn! És utána dugjátok rá a telefont a számítógépre.

6. Indítsátok el a MultiLoader_V5.60 programot

7. Katt a Port search-ra

8. Control-nál bejelölni a BRCM2133 -at, majd bepipálni a "Full Download" -ot

9. Klikk a "Boot" gombra, bementek a kitömörített Firmware mappába, azon belül BOOTFILES mappára csak simán 1x rákattintani, és onnan kiválasztja magától, ami kell neki

10. Klikk az "Amss" gombra, itt tallózzátok be az apps_compressed.bin file-t

11. Klikk az "Apps" gombra, itt tallózzátok be az apps_compressed.bin file-t

12. Klikk az "Rsrc1" gombra, itt betallózni az Rsrc_S5230_Open_Europe_Slav.rc1 -et (figyelem, Firmware-től függően a file név változhat!)

13. Klikk az "Rsrc2" gombra, betallózni az Rsrc2_S5230(Low)_RU.rc2 file-t (ez is eltérő, de a lényeg a kiterjesztés)

14. Klikk a "Factory FS" gombra, ide betallózni a FactoryFs_S5230_Open_Europe_Slav_RU.ffs file -t (ez is eltérő nevű lehet)

15. Elvileg a gombok mögött magától kipipálja, ahova betallóztuk a file -okat, de ha mégse tenné, akkor kipipálni ezeket: Boot, amss, rsrc1, rsrc2, Factory FS.

16. Klikk a Download gombra! Ezután szépen megvárjuk, míg végig megy! A végén, jobb oldalon azt írja ki, hogy "All files complete ***,**s]" és a telefon elindul magától! Amíg ez nem történik meg, nehogy kinyomjátok, kihúzzátok vagy akármi, mert akkor lehet vége a telefonnak! Utána SIM nélkül meg lehet nézni pár dolgot, hogy minden rendben van ezen a Firmware-el, majd kikapcsoljátok, vissza a memória kártya meg a SIM és kész is.

17. FIGYELEM: VIGYÁZNI KELL ARRA HOGY KÖZBE LE NE MERÜLJÖN AZ AKKU ÉS A PC IS STABIL LEGYEN FELESLEGESEN NE FUSSON MÁS ALKALMAZÁS. A SZOFTVER (FIRMWARE) FRISSÍTÉS TELJES MÉRTÉKBEN GARANCIA VESZTÉSSEL JÁR HA OTTHON CSINÁLOD MEG MI EZÉRT NEM VÁLLALUNK FELELŐSSÉGET.

2010. máj. 31. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy teljes visszaállítást a telón, tedd újra a drivereket vagy a windowst, próbálj ki egy másik usb portot a gépen. Ennél jobb ötletek sajnos nem jutnak eszembe.
2010. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pont tegnap frissítettem az s5230-amon firmware-t ugyanez a leírás alapján, és nekem is ugyanezt a "warring"-os szöveget írta ki. Nem kell megijedni, mert nekem továbbment, és felfrissítette. Most még működik XD
2010. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mivel látombeavatott vagy xd akkor csak annyival tood rezetelni a telót h ugyanúgy feldugod és csak a bootfilest másod fel akk mindent letöröl róla nem kell megiedni lehet h szaladgálni fognak a hangyák de utána előről és minden raj leesz :D
2011. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!