Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom képernyője úgy...

A telefonom képernyője úgy szokott villogni, mint egy régi, rossz tévéé. Miért?

Figyelt kérdés
Alvómódról próbálom feloldani, erre vízszintes, különböző vastagságú sötétzöld csíkok villognak rajta fekete háttéren. Néha hamar elmúlik, néha kevésbé. Eddig nem volt ilyen, csak néhány napja kezdte. 2 éves Galaxy J5 készülék.
2017. nov. 17. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hamarosan vége lesz, ez egy kezdődő alaplap hibára enged következni.
2017. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt hasonló tabletnél, igaz, én leejtettem. Képernyő csere lett 50 ezerért. A másik probléma szintén rázkódásból adódó kijelző-vezérlő kábel szétcsúszás, de ezt szakember tudja csak megállapítani.


Volt már a telód resetelve? Applikációs probléma is lehet, egy gyári visszaállítással tuti próbálkoznék, de előtte ments le mindent a samsung smart switch appal.

2017. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!