Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor vesztek mobiltelefont...

Amikor vesztek mobiltelefont mi nektek az elsődleges szempont? RAM, kijelző felbontása, tárhely, stb.

Figyelt kérdés
Nektek mi a megfontosabb amiben kiemelkedő legyen a telefon? Mert ha pl a tárhely akkor a top az apple, a 256 Gb-os telefonnal. De felbontásban pl. jobb a Samsung, pl. az S8-as. De ha azt nézzük melyikben több a ram, akkor más márkák. Nektek mi a legfontosabb?
2017. nov. 18. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én a ramot nézem, a tárhelynél annyit hogy bővíthető legyen, meg a kamerát, illetve olyat szeretnék amin van értesítő led, a kijelző pedig 5"nél ne legyen nagyobb. Meg az árat, emiatt nem vettem még új telefont, mert ami a felsoroltakban megfelelne, annak az árát sokallom xD
2017. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Szerintem a kamera, és a telefon sebbessége, és az alapfunkciók sem utolsóak.De ez attól függ, hogy mire szeretnéd használni.
2017. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az volt a legfontosabb hogy vízálló legyen és 100 alatt kijöjjön.

De előbb magaddal kellene tisztázni hogy mit is akarsz.

2017. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Elsődleges szempont nálam az, hogy iOS legyen rajta. ;D
2017. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Android párti vagyok, ezen belül pedig azt szeretném, hogy a pénzemért a lehető legjobbat kapjam! Bivalyerős hardver, bővíthető memória, jó kamera (felbontás, képminőség, és videózás egyaránt), FHD kijelző (se kisebb, se nagyobb), férfias design (minél szögletesebb), és az akksija se merüljön le fél nap alatt!


Amúgy nem mondanám, hogy tárhelyben az Apple lenne a top, mivel elég sok Androidosba lehet már 256 gigás kártyát tenni, amire mehetnek a fájlok, + ott van még az alaptárhely gyárilag szabad része, ami szerintem mai viszonylatban mérettől függetlenül bőven elég az appoknak!

2017. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sosem 1-1 adatot nézek, hanem az összhatást és hogy anyagilag mennyire éri meg.


Én Oneplus 3T-t vettem, pont azért mert sokkal jobb áron adott csúcs hardvert, tiszta Androidot.


De összességében szerencsések vagyunk, mert szinte minden kategóriában van 2-3 vagy akár több telefon amiből lehet válogatni és egyik sem lesz mellényúlás.

2017. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkumulator
2017. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!