Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oxidálódott az usb kábelem?...

Oxidálódott az usb kábelem? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra azt vettem észre hogy a telefon töltőmön a kis réz érintkezők oxidálódtak. Tudok vele csinálni valamot azon kívül, hogy kuka?

2017. nov. 19. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahol érintkeznie kell, a ki-be tolástól tiszta marad a felülete. A többi lényegtelen.
2017. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem maradt az, én se értem, hogy hogyan. Amit a telefonba dugok kis csatlakoztatón vannak a kis réz lapok es abból három oxidálódott. Egyébként iphone kábel ha ezzel segítek
2017. nov. 19. 06:55
 3/7 A kérdező kommentje:
A telefonomat már nem tölti egyébként olyan szinten. Eddig még hol töltötte hol nem. Hát már most végképp nem. Pedig előtte no problem.
2017. nov. 19. 07:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kis fogkefe fogkrém kezeléssel próbáld felpucolni, nem ázik be, nyugodtan lemoshatod.
2017. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, ugyan is rosszabbat már úgy sem teszek vele. Köszi
2017. nov. 19. 07:23
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Ki kell normálisan tölteni az ID tag-et
2017. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Bocsánat. Nem ide akartam...
2017. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!