Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 tulajok! Ki...

Samsung Galaxy S7 tulajok! Ki hogy oldotta meg a fóliázást?

Figyelt kérdés

Bár nem hiszem sokakat érint a kérdés, vagy hogy nem nagyon fognak rá válaszolni, de azért megkérdem.

Ugye a sima s7-esnek is le van egy kicsit kerekítve szélen a kijelzője, ezért az üvegfólia vagy nem tapad rá, vagy nem fedi teljesen, vagy minden tökéletes de sajna nem érzékeli úgy az érintést mert nem ragadós annak az üvegnek a közepe.

Van esetleg 4. féle üvegfólia? Ki hogy oldja meg a kijelzőjének a védelmét?



2017. nov. 19. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy todom hogy van az egész előlapot fedő burkolat.
2017. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, most is épp ezt használom. Ez legalább szépen néz ki, de sajna egy förtelem használni. Amikor gépelek akkor elég nehezen veszi be a gombokat és sokkal erősebben kell lenyomni.

Ráadásul a kijelző vonzza a retket, 5x jobban mint egy átlag üvegfólia.

Már a szélig tartó üveget is próbáltam, sajna az nagyon csúnya hogy nem tapad a szélekre...

2017. nov. 20. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:

nincs rá megoldás

törnek is az s7 s8-ak rendesen

2017. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan 1 éve S7 edgem van nincs semmi baja egy pár micro karcon kívül, amit csak akkor veszel észre ha észre akarod venni ez idő alatt úgyan volt rajta fólia, de nyilván leeset. Tehát én vagyok a példa ha valaki meg akarja vigyázni ezeket a telefonokat akkor meg is tudja. Egyébként nagyon sok módszer van a képernyő védelemre próbálgatni kell, de be kell valjam én mindig halogatom. :)
2017. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először ebayről vettem rá kb ezresért egy hajlított üvegfóliát. Szarul érzékelt, levettem. Aztán szolgáltatónál egy olyat ami nem volt hajlított, és nagyon ronda vopt mert csak a képernyő 2/3 adát fedte. Azóta fólia nélkül használom.
2017. nov. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szégyen hogy egy ilyen telefonra nem lehet normális fóliát kapni...

Én most egy darabig meghagyom ezt a fekete szélen ragasztós üveget. Igaz nem érzékel, de legalább véd. És ráadásul feljebb se veheted a touch érzékenységet, nehogy normálisan tudd használni.

2017. nov. 21. 08:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nektek nem villog/pislákol/vibrál egy kicsit a kijelzőtök töltés közben?
2017. nov. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!