Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-ra is 3gp...

Samsung S5230-ra is 3gp formátumúak a filmek? Ha igen akkor nem kell mindenkinek írni hogy igen hanem ha tudtok akkor írjatok olyan oldalakat ahol tudok letölteni sok filmet telóra. Ha nem akkor elmondhatnátok milyen formátum kellene!?!?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdéseket! xD

Előre is köszi!


2010. máj. 31. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, 3gp formátumú filmek kellenek a Samsung s5230-ra és más telefonokra is. Én olyan helyről töltöttem le ahol meghívó nélkül nem lehet bekerülni. Én még nem tudok küldeni meghívót de nekem ezek a filmek vannak meg amiket felsorolok és ha kell valamelyik akkor azt hiszem e-mailban át tudom küldeni. Bár elég nagyok.

ezek vannak meg 3gp-ben:

A dögös és a dög (148mb)

Az igenember (181mb)

Az üresfejű (172mb)

Csajok,foci,buli (200mb)

Isten nem ver Bobbal (160mb)

Mamma mia (232mb)

Nász-ajánlat (172mb)

Tinikadét (218mb)

Újra a pályán (196mb)

Vad vakáció (250mb)

Vadócka (195mb)

Borat (98mb)

Boszorkányhegy (45mb)

Horrorra akadva 3 (75mb)

Utolsó 3 nem olyan jó minőségű!!

2010. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fúúú köszi, hát vannak benne jók, privibe elküldöm az e-mail címem és akkor ha átküldenéd akkor megköszönném:):D

Mondom melyik kellett : az üresfejű, az isten nem ver Bobbal, a vad vakáció és a vadócka, ezek kellenének ha nem gond:S:D

Előre is köszi!

2010. jún. 2. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!