Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Samsung s7 edge telefonom...

Új Samsung s7 edge telefonom csak a wifivel egy helyiségbe vagy nagyon közel képes csatlakozni? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Voltam több szervízbe valaki azt mondta alaplap hiba lehet... valaki azt mondta lecsúszhatott benne egy kábel ezért nem érzékeli a távoki wifiket.

Bevásárlóközpontokba, plázákba esélytelen a wifizés! Így két telefonnal járkálok mert a régi s4 em minden wifit érzékel szuperül.

Van rajta gari de félek felküldeni...eltűnhet a kft!

Kérek véleményeket..


2017. nov. 21. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá megoldás. Nekem 2 hónapos volt a J5-öm, amikor elkezdett melegedni az akku miatt, rossz volt a kamera (nem fókuszált), és bajok voltak a szoftverrel is. Bevittem a Samsung szervízbe (Nyugati pályaudvar közelében, a Váci úton vn), ahol helyben, három nap alatt megjavították. Mint kiderült, gyári hibás volt-
2017. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyártó saját szervize, nem kft. Garanciális javítás.
2017. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De az ilyen rossz telefonon mit féltesz, küldjed vissza garanciába.
2017. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha cserélik.
2017. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!