Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi vélemények?

Xiaomi vélemények?

Figyelt kérdés

Olvastam pár cikket, hogy ez a márka mostanában nagyon népszerű és olcsó is, de nem vagyok nagy telefonguru, ezért egy kis segítséget kérnék. Nekem elsősorban a kamera lenne a legfontosabb (ehhez kapcsolódik a nagy és/vagy bővíthető tárhely), hogy szép képeket csináljon és legyenek effektjei (pl. lassított felvétel). Maga a telefon pedig ne legyen túl nagy, minél kisebb, annál jobb. Természetesen az ár sem mindegy, 30-50.000 között szeretnék a felsoroltaknak megfelelően vásárolni.

Akinek van tapasztalata ilyen telefonokkal annak szívesen venném a véleményét, elégedett-e a készülékkel.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. nov. 21. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért egy 3/32GB-os Redmi 4A-t kapsz. Ennél jobbat ennyiért nem fogsz kapni a 4X, az már 40e.

Van 2/16GB-os verzió mindkettőből ami még olcsóbb, viszont azok már nagyon gyengék a mai viszonyokhoz képest.


Redmi 4A

[link]


Redmi 4X

[link]

2017. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha a kamera fontos én a Xiaomi mi a1-et mondanám ,de az drágább. 50 ezer alatt szerintem egyik telefonnak sincs nagyon jó kamerája és nem tudnak lassított felvételt.
2017. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Egyetértek a másodikkal.

50.000Ft-os árkategóriába ne legyen már szempont a slow-mo, illetve jó kamera.

2017. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A xiaomiknál amik 50e alatt vannak azoknak a slow monition módban a felvétel olyan sötét egy kivilágitott szobában is.

Nekem egy Xiaomi redmi note 3 van.

Nem tudom, hogy a többi tipusnak is vannak ilyen problémái, de az enyémmel ilyenek vannak.Világosban egész jó képeket készít.

Egy iphonehoz vagy egy Samsung Galaxy telefonokhoz képest szerintem rosszabb :/

2017. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocs elnéztem az árat 35e-et láttam.

50e-ért simán a 4X-et javaslom, azt 40e-ért megkapod. Hogyha az 5.5" bele férne, akkor 50e-ért még jobbat is kaphatnál, akár sima Redmi-ből akár a Redmi Note-ból is vagy a Pro verziókból.

2017. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Redmi 4X 3/32 GB 5". A lassított felvételt nem tudom, többi ok. Elégedett vagyok vele.
2017. nov. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Még majd nézegetek, de ezek alapján, lehet, hogy egy teljesen más márkájú telefont kellene keresnem... :/

2017. nov. 22. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért nem kapsz jobb ár/érték arányú telefont, ilyen szolgáltatással és támogatással.
2017. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:
50K-ért van Redmi 4X 4/64GB, ennél jobban újonnan nem találsz.
2017. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!