Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen dual simes telefont...

Milyen dual simes telefont vegyek, ha annyi az igényem, hogy jól fussanak az útvonaltervező alkalmazások és töltsön be rendesen az internet?

Figyelt kérdés
Eddig microsoft rendszerű Nokia Lumiát használtam és volt, hogy volt rendesen wifis internet vagy H+-s térerő, mégsem töltött be.
2017. nov. 23. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá és mekkora mobilra van szükséged?
2017. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bármelyik androidos telefont legalább 1GB RAM-al. 6.0 marshmallownál régebbi rendszerűt azé nem vennék. amire figyelj, jó ha nem csak sima gps-t támogat hanem glonass-t és baidut vagy mit is. meg lehet hogy a 2. sim elfoglalja a mikro sd helyet. a másik hogy általában dual stand by a simek működése, ha az egyiken hívás van, a másik lecsatlakozik a hálózatról.
2017. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Férjen el a zsebemben, és még nem tudom mennyi a keret, megkérdezem a szüleim. A mostani telóm is dual stand by-os, de az nem zavar.
2017. nov. 23. 21:08
 4/11 A kérdező kommentje:

A ramot itt például hol írja?

[link]

2017. nov. 23. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
memoriameret. de az uj nokiakrol nem olvastam jokat, lassabbak mint lenniuk kellene.
2017. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mekkora legyen minimum a memóriája?
2017. nov. 23. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
ram memoria min. 1gb, a hattertar memoria meg legalabb 8 szerintem, de egyikbol se art tobb. a ram a mukodes gyorsasagahoz kell, a hattertar meg a kepeknek, videoknak stb
2017. nov. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 GB RAM alá ma már nem érdemes menni
2017. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 4A
2017. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 giga ramos telefonom van, siman megy a valtas a messenger es a bongeszo kozott anelkul hogy ujratoltene az oldalt. a xiaomi mondjuk jo valasztas lenne.
2017. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!