Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni így az...

Mit lehet csinálni így az iphone 6-al?

Figyelt kérdés
Mióta frissítettem az új iost és az appokat lassan teljesen használhatatlan lesz a telefon,folyamatossan lefagy, az appok is,a telefon is,minden. És egyre rosszabb. Van erre valami megoldás?
2017. nov. 23. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem szabad frissíteni 😁

Én is ma ezzel csesztem el,hogy reggel véletlen rányomtam a frissítésre mert valamit megakartam nézni.Mondjuk nekem 6s-em van.

Remélem nekem nem kezd el cseszekedni

2017. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
26%

iOS11 ? Ezt jól elcs.szted. Ha tudod tedd vissza a 10-est.


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2017. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálam az ios11 nél lett azt mondva, hogy viszlát iphone/apple és visszaváltottam androidra (egyedül a könyvolvasó app hiányzik, de nagyon)
2017. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én sem mertem lefrissíteni iOS 11-re (i5s hadverileg majdnem ugyan az) Amúgy nem tudsz tenni semmit, max reménykedsz, hogy a következő update megoldja :) :D


#2 Már nem lehet visszatenni az iOS 10.3.3-mat, csak iPhone 6s-el.

2017. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

főverziós frissítéseknél amúgy is szokták javasolni a restore-t. persze az iOS 11 ettől függetlenül is szar, de lehet a problémák nagyrészét megoldja a restore is.


visszarakni úgysem tudod. nekem meg egyébként semmi bajom nincs vele.

2017. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem tudom hogy esetleg sikerült-e azóta megoldani a problémát,de ha nem itt egy videó ami megmutatja hogyan tudod visszaállítani ios 10-re :)


https://www.youtube.com/watch?v=l4FcHFQat6g


Remélem segíthettem. :D

2017. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a videó arról szól, hogyan lehetett júniusban a béta iOS 11-ről visszatérni az akkori végleges iOS 10-re. az egész tök más.
2017. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így kell visszatenni, csak annyi különbséggel, hogy mostmár csak iPhone 6s-el működik. #4-es voltam..
2017. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, a módja valóban ez, de 6-nál nem sokra megy vele a kérdező.
2017. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!