Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Használtan iphone 7...

Sürgős! Használtan iphone 7 plusz?

Figyelt kérdés
Holnap szeretném megvenni kéztől az iphone 7 plusz 256 gb-at De.... csehországban vagyok így itt néztem ki egy baba állapotban levő teledont ami prágaban van nem messze tőlem. De 200 000 ft ( 18 000 korona) amit keveslek mivel a boltba sokkal drágább.... és állítólag azért sokkal kevesebb mert már nincs ra garancia.. mit nézzek meg a telefonom vásárláskor? Mire figyeljek oda? Felek venni használtan ne hogy berepuljek vele. Mert azért az nem kis pénz ....
2017. nov. 23. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ajjjajjj! Te igy akarsz egy drága telefont megvenni?

Szerintem meg ne vedd meg.

2017. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is félek attól. De hat úgy vennem akkor vagy 5000 koronát nyernék rajta. De ha lesz valami baja akkor meg 18 000 bukok. ... szóval nagyon nem mindegy...
2017. nov. 23. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, holnap reggelre nem fogod kiképezni magad rutinos iphone ellenőrnek. Ismerd meg a készüléket, hogy majd megítélhesd a megvenni kívánt példányt, tájékozódj és dönts megfontoltan.
2017. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megveszem újonnan. Jobb felni mint megijedni 😂😂😂
2017. nov. 23. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi "kedvezményes". én a 128 gigásomat adtam el 170ezerért(és az egy jó ár, mert 180-190ért már van új).


azt nem tudom, mennyi idős lehet, de ha használt, akkor nyilván nem 10ezer Ft-al fogja olcsóbban adni a hivatalos bolti árnál.


de végülis te tudod, ha nagyon nem értessz hozzá, akkor jah, simán átverhetnek vele.

2017. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első iphoneom lesz. Szóval nem értek hozza. Androidos vagyok es avval már vertek át. Zárlatos volt a telefon es nagyon gyorsan merült. Először nem tudtam megvettem bele a drága aksit semmi változás nem volt aztán elvittem szerelőhöz es kiderült zárlatos es nem lehet csináltatni
2017. nov. 23. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
hát látod, ezt valóban nem fogod tudni megállapítani semmilyen használt elektronikai eszköznél.
2017. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább ra fizetem azt az 5000 koronát ... biztonságosabb 😊
2017. nov. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!