Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen powerbank-et vegyek?

Milyen powerbank-et vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen teljesítményű és márkájú powerbanket lenne érdemes venni? Arra használnám, hogy ha pl. du. 4-kor lemerül a mobilom, feltöltsem egyszer, és estig tudjam használni. Egyáltalán mekkora összeget érdemes erre szánni? Ha valakinek konkrét javaslata lenne, azt szívesen veszem! :)

2017. nov. 23. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én mobilomm akkuja 1500mAh, ahhoz elég egy 2000-es power bank.

Férjemé 3500mAh (nagyképernyős), ahhoz legalább 5000-es kell.

2017. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én személy szerint a canyon power bankot ajánlom mert több mint 2 éve megvan és tökéletesen működik.4400mAh és 15600mAh közötti aksikat gyártanak szóval nagy a választék.
2017. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pld egy Xiaomi 20 000mAh powebankot vettem a telomhoz(mivel 4000mAh a telefonom aztán jó ha van) az kb 9000FT-ért tudsz egyet venni 10 000ft-nál többet nem költenék.
2017. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy gyorstöltős 10Ah valós kapacitású Xiaomi powerbankot vettem fél éve 6.000Ft-ért. In-out gyorstöltős, számomra ez nagy előnyt jelentett vásárlás előtt.

Nem mese, a Xiaomi az egyik legjobb/legmegbízhatóbb powerbank gyártó a piacon.

2017. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Xiaomi az jó állítólag, bár én nem hiszek a 20.000mAh kapacitásban, ha valóban akkora, akkor nehéz is lenne, fél téglát meg senki sem hurcol, de a te esetedben elég egy kb. 8000mAh-s töltő is simán. Nekem Varta van, eddig a legjobb, tudja a valós kapacitást és sokáig is tartja magában a töltést is. Ami még jó az a LAB31 márkájú, ezek is nagyon jók és olcsóak viszonylag.
2017. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:

A valós 10400 mAh kapacitásúak kiforrottak, az áruk is kedvező és a hordozhatóságuk is megfelelő.

Ajánlott márkák: YooBao, Xiaomi, Anker. Ezek már bizonyítottak.

2017. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi azok tényleg jók.


Ha jól tudom a Tesco saját márkája a Trust is jó powerbankokat gyárt haverom vett is olyat, és nem is került annyira sokba. Persze mindketten úgy voltuk vele hogy biztosan egy gagyit vett, ő is tisztában volt ezzel. Aztán ő nem feltétlen telefontöltéshez vette, hanem egy bluetoothos hangszórót akart róla üzemeltetni aminek már eléggé halott volt az akkuja, tehát teljesen feltöltve üzemelt 4-5 percet maximum. De így powerbankkal elég sokáig ment vele a hangszórója. De telefontöltés terén is dicsérte. Akart venni még egyet, és megkértem hogy vegye meg nekem is ha arra jár, mert én nem sűrűn járok arra, hát nem volt, és azóta sem nagyon talált. Amikor én mentem, én sem láttam. Kérdeztem egy ott dolgozó személyt, nem nagyon tudott erre mit mondani így szólt a főnökének aki szintén nem tudott mit mondani, mert mondta hogy ritkán kapnak, de nem sokat, és egyből elkapkodják, ők sem győzik ezeket berendelni, de nem mindig kapnak ők sem.


Egyébként a Lidl is szokott árulni egy saját márkásat ha jól tudom, azt is dicsérik sokan hogy jó. Igaz hogy én majdnem napi szinten járok arra de amikor árulták mindig elmentem mellette XD

2017. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Trust az egy hulladék, mér megbocsájts. Az, hogy a haverod megvette, és használja 2 hónapja, arra nem lehet véleményt építeni. Majd megnézzük 0,5-1 év múlva mi lesz belőle.

Nekem volt már Trust termékem (fejhallgató, powerbank), a fejhallgató darabokra tört kb 2 hónap alatt, a powerbank pedig egyszerűen annyira sokat veszített a kapacitásából, hogy utána rövid időn belül meg is döglött a telep.

2017. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!