Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ti teljes mértékbe...

Szerintetek ti teljes mértékben kihasználjátok az okostelefonotokat?

Figyelt kérdés
Mik azok a tevékenységek, funkciók amikben ez a használat kimerül? Használtok nfc mobiltárcát? Munkátok során segít titeket? Esetleg a tanulásban? Használjátok távirányítóként? Vannak rajta automatizált folyamatok (tasker, macrodroid által például)? Ilyesmire gondolok. Szóval túlmutat-e az insta, facebook, csevegés dolgokon a felhasználás. Nem, kor és a készülék típusa is érdekelne:)

2017. nov. 24. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mivel az enyém eléggé gyenge képességű, úgy érzem eléggé ki van használva. van olyan gyári progim amit ha elindítok lefagy a szerkezet.

amúgy olvasok, film, zene, meg néha jatszok rajta.

2017. nov. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Netezni szoktam rajta, a híreket ezen olvasom el gyakran útközben. Emellett facebookozom, lefevés előtt YouTube-on videókat nézek rendszeresen. Használok néhány praktikus appot az időjárás-előrejelzőtől a QR-kódolvasóig. Néha játszom valamit, bár azt tényleg csak ritkán. Fényképeket és videókat sem szoktam olyan gyakran készíteni, de azért előfordul persze. Meg hát telefonálok és üzeneteket küldök nyilván. Nagyjából ennyi.


De én tisztában is vagyok vele, hogy nem használom ki teljesen a készüléket. Úgyhogy mióta eszemet tudom, mindig valami olcsó telefonom volt, nem csináltam ebből nagy ügyet soha. A mostani kivétel, ez egy Samsung Galaxy S8+. De ehhez meg úgy jutottam hozzá, hogy jártam kint Kínában, és tulajdonképpen fillérekért vettem. Már nem is tudom, pontosan mennyiért, de ilyen harmadáron vagy negyedáron ahhoz képest, amennyiért idehaza a boltban lehet kapni. Szóval összevetve azzal, hogy hányad részét használom ki a telefonnak, így mondjuk megérte.

2017. nov. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 32/F voltam, előző.
2017. nov. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kamera szempontból mindenképp, és az üzemidőt nézve is....nagy kijelző szempontból meg az élmény teljesebb felhasználás akár játékilag, akár más. 30/F Galaxy S8+
2017. nov. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fényképezés, videózás,aliexpress,joom,email,-2 játék,internet facebook,intagramm,1-2 játék, youtube, zene, filmnézés. Netbankon keresztül intézem az ügyeimet, posta appal a csomagjaimat követem. Ritkán használom tvhez távirányítóként (tiszt feleslegesnek tartom amúgy )

Nagy részben kihasználom


Honor 8 Premium

28/N

2017. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Abszolút, ezen van a szótáram, angolul tanulok vele és a könyveket is ezen olvasom. Egy 6 colos Lenovoról van szó. Sok logikai játékot töltök le rá, ha ez számít.
2017. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

A nagy kijelző jól jön a videóknál, az üzemidő jobb, mint az előző telefonomban. Kamera sokkal jobb, azt is szoktam azért használni. De egyébként én sem 100%-ra, egyszerűen csak ez kellett.


iPhone X 18/F

2018. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18 évesen mire is kellett neked iPhone X? Menőzni?
2018. jan. 7. 18:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Őőő apuci anyuci megvette...



Ja nem.

Kellett, mert ezt akartam, de egyébként dolgoztam érte, saját pénzemen vettem, amit rendes diákmunkán kaptam, sőt még AirPods-ot is vettem, azt is saját pénzen, de gondolom az egy pillanatra sem jutott eszedbe, hogy valaki esetleg dolgozik is érte, csak vádaskodsz... és egyébként a csomagom is én fizetem.

2018. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy kitértem volna arra hogy te fizetted-e vagy a szüleid...:D
2018. jan. 7. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!