Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs terero? Ezzel egyutt...

Nincs terero? Ezzel egyutt nincs mobilnet sem? Neha sistergo hangot hallok?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 7-es keszulekem, es neha nincs terero, nem tudnak elerni, es az ezzel jaro problema, hogy ha nincs terero akkor monilnet sincs.. A masik dolog, hogy ha hivnak es van terero, akkor neha sistergo hangot lehet hallani a vonalban. Szolgaltatonal vasaroltam a telefont, oktober vegen. Mit csinaljak?
2017. nov. 24. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es azt ki is felejtettem, ha megrazom a telefont akkor a kameranal csorgest hallok, mintha mozogna benne valami..
2017. nov. 24. 12:21
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem vidd a szolgáltatóhoz vissza vagy szervízbe
2017. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, ahol vetted, garanciálisan javítják vagy cserélik.
2017. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szolgaltatonal vasaroltam a telefont, oktober vegen. Mit csinaljak?"

Ez komoly kérdés? Ha meghibásodott és még garanciás, akkor semmiképpen se vidd vissza javíttatni. Várj még 1-2 évet, hátha magához tér.

2017. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a normalis valaszt, az elso kettonek ment a zold kez, a harmadik valaszolonak pedig tetszik az ironikus valasza😀
2017. nov. 24. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyit tudna egy iPhone?
2017. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!