Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Huawei P10 igy 2017...

Megéri a Huawei P10 igy 2017 végére?

Figyelt kérdés

(Huawei P8 lite-m van) Telekomtól kitudnám hozni 80 ezerért és nagyon elgondolkoztam rajta. Habár szivem szerint nem vennék már megint androidos telefont, inkább az iPhone 6S fele hajlottam (130 ezer) de szerintem már nem sokáig lesz az se támogatva, már 3 generációnyi iPhone megjelent azóta.


Esetleg tudnátok hasonló ár-érték arányú telefonokat mondani ha a P10 nem elég jó?



2017. nov. 24. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem elég jó? Miben vagy mire nem elég jó?
2017. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát hogy van-e olyan telefon ami hasonló árba van és erősebb mint a P10.

De mivel 80 ezerért kitudom hozni a Telekomtól, igy nem hiszem hogy van vetélytársa ilyen árkategóriába.

2017. nov. 24. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Pl. elég hamar throttlingol a SoC játékoknál és megterhelő folyamatoknál a többi csúcs de még akár középkategóriás telefonhoz képest, szóval a telefon erős is meg nem is.(pont egy Benchmark elejéig nyújtja a 100%-os teljesítményt)

Szóval csak akkor vegyél P10-t ha csak böngészel és fényképezel, de nem videózol és csak minimálisat játszasz rajta.

Bár szerintem jobban járnál egy LG G6-al.

2017. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez elmaradt, de próbáltam élőben is, ugyan ezt tapasztaltam.(a Kirin-k még messze vannak a konkurenciától grafikus teljesítményben)

2017. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a hirtelen pesszimizmus az elmúlt napokban??? Tegnap a Galaxy S7-ről olvastam egy ugyanilyen kérdést, most meg itt van ez a Huawei P10-ről! Nagyon szuper felsőkategóriás telefonokról beszélnek úgy, mint ha valami elavult őskövületek lennének!

Hogy a fenébe ne?! Naná, hogy megéri! Illetve rajta kívül még Samsung Galaxy S7 Edge, Huawei Mate 10, és Asus Zenfone 3 Deluxe (5.5") a 4 legjobb Androidos 100-150 ezer Ft között!

2017. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5.Mivel az emberek mások az igényei így nem biztos hogy meg tudod mondani hogy YZ telefon tökéletes választás egy ismeretlen embernek.

Én pl. jövőre szeretnék váltani, egy 2 éves közép-felső kategóriás telefonról, de egyszerűen mintha megállt volna a fejlődés, 2 telefon tudnék mondani amire váltanék...(talán jövőre jön +1 amire azt mondom ok)


De persze semmi gond nincs ezekkel a telokkal amiket felsoroltál, egy S7E még ma is megállja a helyét.Attól függetlenül ha valami a maga korában sem volt túl csúcs(aktuális P modellek)akkor azok elég hamar leesnek a középkategóriába, ahol max kamerában tűnnek csak ki a tömegből.

2017. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
22%
Mate 10 Pro....Huaweitől az első ami igazán felsőkategória!
2017. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a P10 jó vétel (nem a lite) szerintem sokáig jó lesz. Bár ahogy a többiek is írják GPU terén a konkurencia jobb (Adreno 540), de a Mali-G71 MP8 sem gyenge egyáltalán. Ami még jó vétel lehet, az a Honor 9, vagy esetleg a Honor 8, ami videózásban, meg GPU-ban gyengébb csak, viszont annyival olcsóbb is.
2017. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát nem tudom mit tegyek. Játszani nem szoktam vele, főleg, hogy most olyan csomagba tudom kihozni amiben van korlátlan social media meg ilyenek, azokkal bőven elvagyok, maximum néha játszok valamivel, akkor se olyan megterhelővel PL Subway Surfer és társai.


Úgy néz ki marad a P10 mert más telefont nem nagyon találok 80 ezer környékén.

2017. nov. 25. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed, a P10 nagyon szuper!
2017. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!