Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S8/S8+ tulajdon...

Samsung galaxy S8/S8+ tulajdonosok?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kérnék egy S8 vagy S8+ készüléket. Az lenne a kérdésem hogy nektek hogy vált be ez a telefon?

- kamera?

- gyorsaság?

Jobb egy iphone 7 plus vagy iphone 8 mint az S8? Ha igen miben? (Én mindigis samsungos voltam)

És melyiket vennétek S8 vagy S8+ ?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. nov. 24. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Az S8 kamerában jobb, mint a 7 plus. Az iPhonban ami jobban tetszik, az az ios és a zoom optika meg az ujjlenyomat olvasó jobb helyen van.

A sima s8 nekem kicsi, így az S8+ amit ajánlok, de nyilván tőled függ melyik tetszik neked jobban.

Gyorsaságban az iphone és a samsung is kifogástalan.

2017. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Most látom, hogy az iPhone 8-at is írtad. Én jelenleg iPhone 8 plus-t vennék.
2017. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
"Jobb egy iphone 7 plus vagy iphone 8 mint az S8?" Szerintem jobb, az iOS miatt, köztudott, hogy sokkal stabilabb, mint az android (bár az iOS 11 nagyon el lett cs.szve :D) De jelenleg én is 8 Plus-t vennék a helyedben
2017. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt tudom hogy az ios jobb mint az android de mint készülék szerintem nem nyújt többet egy S8-nál. Vagy igen?
2017. nov. 24. 21:54
 5/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
45%
Csak azoknál van ez a jobb az IOS mint az android akiknek "gyerekzáras" rendszer való mert különben képesek elbutítani....már csak példának felhozva is, hogy az IOS 11 egy katasztrófa. és ebben minden hozzáértő egyetért...nálam most lett eladósoron az S8+ minden rendbe volt vele, csak eljött a szokásos, ha már mondom van készülék váltani újdonságra vágyás szele...amire kellett mindenre hozta a kellő szintet kamera, rendszer, kihasználhatóság....talán csak anyi, hogy a Samsung most megragadt, és nem sok újdonságot rejteget a jövőbe...Androidilag pár hónap és frissül 8.0ára
2017. nov. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 25. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem egy átlagfelhasználónak nincs igénye nyitottabb rendszerre az ios-nél. Szerintem ez az egyetlen előnye az androidnak, és ezt is csak a felhasználók egy kis csoportja használja ki. Még így is az iPhone felhasználók zöme a telefon képességeinek a negyedét, ha kihasználja.
2017. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!