Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon 200 ezer...

Androidos telefon 200 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Jelenleg Samsung Galaxy S8-on gondolkodom erősen, elsődlegesen az lenne a célom hogy ne legyen elavult egy év után, nem lenne rossz ha egyszer ennyit költ rá az ember akkor 2-3 akár 4 évig is telefon maradna :D

2017. nov. 25. 03:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Galaxy S8
2017. nov. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Galaxy S8
2017. nov. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Trevor. ***** válasza:
54%
Oneplus 5T
2017. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Oneplus 5T
2017. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem érem miért vesz egy ember ilyen drágán androidos telefont, amikor az iOS 1000x jobb.. De ha mindenképp droidos kell, akkor a Huawei Mate 10 pro-t, vagy a Samsung Galaxy S8-at vagy Note 8-at ajánlom. De én maradnék az iPhone 7 Plus-nál :D :P :D
2017. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
iPhone-ról váltok, már nagyon unom hogy amikor jó akkor nagyon jó, egyébként meg csak a baj van vele... Nem volt 2 éves az iPhone 6-om, amikor lefrissítettem, csak többet nem kapcsolt be, kicserélték, ez másfél éves és az aksija szarakodik, lassú, csak a baj van már vele, pedig úgy vigyáztam rá, mintha az életem múlna rajta. Már rég nincs meg az a minőség ami miatt az Apple termékét választottam, objektíven kell szemlélni ezeket a dolgokat... Amikor iStyle-ban voltam akkor is 10-15 ember állt előttem mert minden iPhone-nak volt valami baja... Szerettem, imádtam az Iphone-t, de be kell látni egyre problémásabb, ki akarok próbálni valami mást.
2017. nov. 26. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
:O Az igen :O Nekem semmi bajom az iPhoneommal (lekopogom :D) Az igaz, hogy az iOS 11 szart sem ér, én le sem frissítettem :D Mondjuk volt 1-2 pillanat amikor én is szídtam, főleg az iOS 11 Beta idején :D De nekem még így is többet ér, mint az eddig használt droidos telefonjaim. Esetelg próbálj ki egy Huawei-t, vagy egy Samsungot. Azt hallottam, hogy azok jók (mondjuk ennyi pénzért :D)
2017. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig a Samsung felé húzom, aztán ha ezzel is ilyen jól járok, akkor veszek egy 3210-est :D
2017. nov. 26. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet azok mindegyiknél többet érnének :D :D :D
2017. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!