Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha vírusos lett a...

Mit tegyek, ha vírusos lett a telóm?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy videót,amiben egy játékhoz lehet különleges,,skineket"(nem minecraft) letölteni egy alkalmazással.én letöltöttem,és nem is csinalt semmit.átverés volt.gondolom evvel toltottem le a vírust...😣

Most meg ha youtubeot nézek,vagy játszok,akkor beugranak hirdetések egyszercsak😣😣


Mit tegyek?

Hogy távolítsam el?

Telefonosnál ellehet?


2017. nov. 25. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben elėg a böngėsző előzmėnyeit törölni. 99% ban rendben lesz.
2017. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A skin letöltős alkalmazást meg a skineket is törölném.
2017. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Böngészőablakban írta ki, hogy vírusos? Ezek átverések, éppen úgy, mint amikor azt írja ki a telefonod, hogy téged sorsoltak ki iphone nyertesének (emelt díjas sms küldésébe akarnak belevinni). Jellemzően az ilyen szemét reklámteknikák torrent és ingyenes szex oldalakon vannak, mert őket nem érdekli a jóhírük. A vírusos átverés lényege, hogy sajár "vírusírtójuk", valójában kémprogramjuk telepítésére akarnak rávenni, ezzel átverni. Mert az utána gyűjti az adatokat telefonodról (belépési neveket, jelszókat is, ha bankkártya adatokat megadnál, azt is).
2017. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már telepítetted a szemét alkalmazásukat. Nézd meg, mik az utolsó telepített alkalmazások, ha telefonodot csak gyerekként használod, elég ezt törölni. Ha viszont pénzügyeket is intézel, akkor a kontaktjait, anyagaid (doksik, videók, képek, zenék..) biztonsági mentése után állítsd vissza gyári állapotra a telefonodat.
2017. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És pontosan milyen telefonról van szó?

Akár csökkentet üzemmódban is kipróbálhatod.De a biztosabb az ha gyári visszaálitást csinálsz.

2017. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!