Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újratelepítettem az iPhone-om,...

Újratelepítettem az iPhone-om, miért nem tudok belépni az icloud fiókomba?

Figyelt kérdés
Kabaré. Beírnám a icloud mailemet, pw-met, de ugye kéri h telószámmal erősítsem meg. NADE OKÉ, HA NEM TUDOK BELÉPNI A TELEFONBA, AKKOR HOGY KÉRJEK MEGERŐSÍTŐ SMS-T? mert hát ugye egymás függvénye..

2017. nov. 25. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
"Nincs szolgáltatás"
2017. nov. 25. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:

elég gyanús hogy nem a tied a telefon,

de itt olvasgass [link]

2017. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Captain Logic ***** válasza:
Nálam, amikor telefonszámra kérem, és a telefonban benne van a SIM, akkor észre veszi magát, és automatikusan kitölti. Nekem is gyanús, hogy nem a tied, hiszen így kellene működnie…
2017. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan számot kellett volna megadnod, ami független a jelenlegi telefonodtól. Ha nagyon nem megy másképp, rakd át a sim kártyádat egy másik telefonba, ott megkapod az smst, és be tudod írni az iphoneba a kódot.
2017. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

így van, legvégső esetben csináld ezt, de én is megerősítem amit fentebb írtak.


ha benne van a sim kártya, és megérkezik a kód, akkor automatikusan kitölti, és továbblép.

2017. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Enyem a telefon, hasznaltan vettem par honapja.. thats all
2017. nov. 26. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

mindent elhiszünk

no para

2017. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!