Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Iphone 7et venni?

Érdemes Iphone 7et venni?

Figyelt kérdés
Most karácsonyra szeretnék venni egy iphone 7et és azt szeretném kérdezni hogy ez megéri e "még", illetve az Árukeresőn kisodobott oldalakon lehet e vásárolni ahol jóval olcsóbban meg lehet vanni ?

2017. nov. 25. 08:41
 1/6 anonim válasza:
28%

Én úgy gondolom hogy erősen túl van árazva a márka.

a 7-es teljesítményét bőven túlszárnyalják a 80-100ezres telefonok is, az már más kérdés hogy kevésbé divatosak a fiatalok körében.

Nem lebeszélni akarlak róla, alapjába véve jó telefon, jó rendszer fut rajta, de ennyi pénzért jobb is lehetne.

Black fridayon kellett volna körbenézned, bár ahogy láttam nem igazán voltak leértékelve, nézz körbe a használt piacon, ott kb 30-40%-al olcsóbban is kapsz szinte bontatlan terméket. Az ünnepek előtt ne számíts nagy akciókra, nem valószínű hogy sokat engednek belőle.

2017. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha nekem lenne rá fölösleges pénzem a 8at is megvenném.

Sokan leszolják az iPhone-t de ezen legalább nincs az a sok felesleges androidos gagyi alkalmazás, emellett nekem eddig a két év alatt 2-3x fagyott le max..illetve szerintem egy nagyon szép és letisztult telefon, mondjuk ez az új frissítés nem tetszik rajta hogy reggel meg nezem az időt és fel is lép a netre..

2017. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Majdnem fölösleges ilyen kérdést feltenni. Ha neked érdemes ennyiért megvenni, akkor vedd.

Én nem szeretem az iOS-t, ezért nekem még 20 ezerért se lenne érdemes megvenni.

Megveheted az olcsóbb üzletekben is, de az üzletek értékeléseit nézd meg előtte. Lehetőleg 5 csillagos legyen, amit sok vásárló értékelt.

2017. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Jó telefon.


De lehet jobb lenne egy Samsung S7 vagy s8.


Műszakilag jobb a Samsung.

2017. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdező: mindig a használtpiaci árakat kell nézni, ott már nincs hatása a marketingnek meg a bullshitnek, ami jó az tartja az árát, ami szar az nem

az iphone tartja a legjobban azaz a telefon is jó meg amit tud az is

vegyed bátran

2017. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%
A 7-est még bőven megéri megvenni, ha meg tudod engedni magadnak, én bátorítalak rá :) Árukeresőn is megveheted, de azért nézz utána, hogy az üzlet megbízható-e, ahonnan venni akarod.
2017. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!