Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom elofizetes segitseg?

Telekom elofizetes segitseg?

Figyelt kérdés

1 naptari even belul max 2 elofitese lehet egy embernek?Nekem azt mondtak bent ha egy regebbi reszletfizetest kitisztazok lehet 3. is.Van errol valakinek valami tapasztalata?most fog lejarni a husegem igy az az egy ki lett fizetve teljesen

most ujat akarok kotni mivel a mostanit nem akarom hosszabbitani mivel volt 1-2elmaradasom es a meglevo szamomhoz nem tudok uj keszuleket kihozni


2017. nov. 26. 09:34
 1/5 A kérdező kommentje:

valahol ezt irjak:Új előfizetést három havonta vásárolhatsz egészen addig amíg a pénztárcád bírja.

valakinek tapasztalat aki egy naptari evben 2nel tobb elofizetest kotott?

2017. nov. 26. 09:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 készülékkel van 4 hűsédidős a nevemen.
2017. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem is van 4 de ebben az evben hoztam ki 2-t es erdekelne hogy most december elejen menne e a harmadik?tartozas nincs fel ev telt el a legutolso elofizetes kotesemtol
2017. nov. 26. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet venni. De a helyedben én felhivnám az ügyfélszolgálatot, ők pontosan mindent látnak . Tudnak is segiteni bármiben.
2017. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 4 hónap van a hűségemből, viszont az anyám nevén van és én éppen most tervezek a saját nevemre venni egyet, szóval tényleg van ilyen, hogy kipengetem nekik a maradék 4 hónapot és hosszabbitok 2 évet egy új készülékkel és akkor megmarad a régi számom,kártyám stb?
2017. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!