Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomban szeretnék venni...

Telekomban szeretnék venni Note 8at részletre új előfizuval, de félek a kijelző beégéstől?

Figyelt kérdés

Az alap 2 év gari az kiterjed a kijelző beégésre is?

Mert az a teló 330k és picit gáz lenne ha 1 év után beégett kijelzővel semmit se érne az a keszülék.


Tudja itt valaki hogy hogy mükődik az erre vonatkozó garancia?



2017. nov. 25. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen vonatkozik arra is mivel nem önhibából történik.

De nem fog az csak úgy beégni.

S3-tól S7-ig mindegyik Galaxy megvolt, és egyiknél sem tapasztaltam. Meg élőben még soha nem láttam ilyet, ahogy valószínűleg te sem. Kicsit túloznak ezzel a beégéssel kapcsolatban sok helyen.

2017. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen válaszod!


Sajnos valós az félelmem mert most is a beégett kijelzős note 5-mről írok ide.Es az előző note-om is beégett.


Nem túloznak, betud égni, de ez leginkább intenzív felhasználás miatt van.

Nekem eddig mindig a billentyűzet égett be mert sokat messengerezek. De ha elmész egy media marktba ott láthatsz beégett kijelzős s8-at note 8at pl.


Azt tudom h nem önhiba, csak ma azt mondták az egyik telekomban hogy kössek biztositást... azzal már sajnos túlzás lenne a havija a telefonnak sztem, és nem èrtem hogy beégésre miért nincs azonali csere

2017. nov. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!