Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen függőség?

Létezik ilyen függőség?

Figyelt kérdés
Évek óta folyamatos kesztetést érzek, hogy lecseréljem az éppen aktuális mobilom. Volt már prémium kategóriás mobilom több is, volt iphone 4-4s-5-5s-6s galaxy s6 edge, Huawei p9-p10 lite... Mindegy milyen mobilom van, pár hét és elkezdtem olvasgatni a teszteket, videókat más más mobilról, míg meg nem tetszik valamelyik és akkor mindenáron meg akarom venni. Nem egy gazdag apuci kisfia vagyok, felnőtt férfi, családom van, és értük élek. Nincs káros szenvedélyem, és a családomnak mindene megvan. Nem új mobilokat veszek, hanem mindig használat, így nagyon minimálisat bukok egy egy cserén. Jelenleg van egy LG-m de most mindenáron akarok egy Galaxy a3 2017 - et. Szerintetek fel lehet ezt fogni hobbinak, vagy egyszerűen függő lettem a cserélgetésnek? Tudom hülye kérdés de hidjétek el, nem kamu kérdés, valóban ez a helyzet.

2017. nov. 27. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én teljesen megértelek, és elhiszem amit írsz! Szerintem függőség igen, de ha nem okoz gondot, akkor miért baj? Még mindgi jobb mint ha alkohol, drog, bármi más rossz függőséged lenne.:) Ettől nagyobb bajod ne legyen az életedben, ezen ne aggódj! :)
2017. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez valóban függőség, de ha tényleg nem okoz gondot akkor nem kell vele foglalkozni.
2017. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább kisgyerekeknél fordul elő. Azoknál van ilyen ha meglátnak másik gyereknél valami játékot , el kezdenek hisztizni, ordítani hogy nekik az pedig kell.
2017. nov. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! 3.-ik, szerintem nem jól értelmezted a kiírást. Még csak véletlenül sem az van, hogy van egy mobilom, és meglátok valakinél egy Galaxy S14-et és akkor eldöntöm, hogy nekem az kell, sőt még csak nem is figyelem kinek milyen mobilja van. Egyszerűen pár hét után minden mobilba megtalálom azt a hibát ami miatt cserélni kellene. Jelenleg van egy LG Q6 mobilom, ami nagyon tettszett így megvettem. Szuper minden fasz*, de mint kiderült nem tud képernyő tükrözést okos tv-re. Én otthon nem használok laptopot, vagy pc-t, helyette a mobillal leszedem a filmet és mirror share funkcióval kivetítem az okos tv-re. De mint utólag kiderült valami oknál fogva ez a mobil nem tudja, ellenben a régi G3 tudta. Így most ez az oka amiért le akarom cserélni. A huawei P9 egy nagyon jó telefon volt, de hiába a 2 kamera, hiába a nagyon jó minőségű képek és videók, ha a fokúszállása olyan lassú volt, hogy az éppen fényképezni akart kutya már 5 méterrel arrébb volt, mire valóban elkészült a kép a kattintás után, és így sok elmosódott kép készült. Tehát ha te most azt mondod, hogy vegyek Xperia XZ mobilt, mert neked az van, akkor én nem fogok leállni hisztizni, hogy nekem is kell. Max megnézek minden tesztet és videót a mobilról, és ha megfog benne valami akkor megveszem.
2017. nov. 28. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha igy gondolkozol, akkor neked mindig bajod lesz a megvásárolt cuccokkal. AZt tanuld meg, fényképezni a büdös életben nem fognak ezek tökéletesen. Vehetsz ájfont, samsungot meg sonyt, és egyszerre is hiába fényképezel velük , ez csak egy paraszt vakitás. Ha fényképezni akarsz vegyél fényképezőgépet.

Persze tudom kényelmetlenebb mindent együtt vinni, telefon, fényképezőgép, gps .

De nem véletlen hogy ezeket arra fejlesztik ki amire kell.

Úgyhogy inkább ezeket vedd figyelembe és akkor nem esel olyan hibákba mint leirtad.

2017. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!