Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Decemberbe ha valahova bemegye...

Decemberbe ha valahova bemegyek iphone x et venni kapok is, vagy csak rendelni lehet még?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A hétvégén egy osztrák Media Marktban már ki volt állítva, nyomkodtam kb. egy órát. A felső bevágás állati fura, szerintem gáz!
2017. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Akinek esze van kivárja a nagyobb tesóját, vagy az utódot.... :)
2017. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Karácsonyi ajándék lenne 😊
2017. nov. 28. 11:17
 4/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jah hogy úgy....ott is érdemes átgondolni megéri e hogy aki kapja nehogy beleessen egy hibás darabba, de szerintem fogsz kapni olyan nagy hiányt nem tapasztalni belőle, mint amit előre jósoltak...
2017. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már múlt héten is volt szinte mindenütt raktáron.
2017. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos lesz mindenhol kb.. tegnap vettünk egyet a westend mediamarktban.
2017. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

így van, vannak már raktáron több helyen, mondjuk nem sok, de nem kell aggódni, hogy elfogy.

egyrészt drága, másrészt valóban vannak vele még gondok, harmadrészt aki nagyon akarta, az már inkább berendelte a rajtnál.


én bízok az enyémben, iOS 11.2 bétát használok, ezzel nekem már nincs gondom, holott mikor kijött a 11.1.2 frissítés, ami a hidegben való kijelzőhibát javította volna nem volt hatással az enyémre...:D akksija is talán egy kicsit jobban bírja, mint 11.1.2-vel, szóval szerintem azért nem lesz már ezzel gond.

ha karácsonyi ajándék lesz, akkor nem sok választásod van, de ha nem az lenne, szerintem is célszerűbb lenne várni valamennyit.

2017. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😊
2017. nov. 28. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!